cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vzdrževanje teže po montiju

clock-img

11.04.2011, 07:33

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Sedaj sem shujšala iz 66 na 59kg.Kako poteka vzdrževanje teže po montignacu?Ali lahko ješ določena živila, ki jih prej nisi smel?Od vsega najbolj pogrešam krompir user posted image , ostalo sploh ne.

clock-img

11.04.2011, 09:33

clock-img

bambixxx

pencil-img

4017

poanta je še vedno, da ne ješ stvari iz bele moke in sladkorja. krompir pa lahko v manjših količinah, recimo 1xtedensko po moje komot.

clock-img

11.04.2011, 17:56

clock-img

Robert Tonkovič

pencil-img

8

O tem sem že pisal v svojih blogih fitnes svetovanja in športna prehrana naravnih živil,kjer sem objavil tudi živila z GIji,lahko pa poiščeš med mojimi forumi na drugih portalih.Najbolje se ti je držat živil,ki vsebujejo glikemični indeks do 50,kot to Montignac svetuje in upošteva v svojih dietah.Čeprav ti pa kaka pregreha ne bo vrgla 10 kg gor.

Kaj več pa ZS.

clock-img

11.04.2011, 17:56

clock-img

gupika

pencil-img

244

Bila sem na montiju. Shujšala 15 kg. Zdaj jem vse. No ja, sladkega jaz ne maram prav veliko (razen čokolade), obvezno zajtrkujem (tudi sadje pred zajtrkom), jem tudi krompir, a ne z mesom. Včasih jem tudi testenine, riž z mesom (špageti bolonjez, riž z morskimi sadeži).
Skratka ne držim se čisto montija. Jem količinsko manj (mi ni do prenajedanja). Tako je zdaj že 3 mesece in nisem dobila niti 1 kg.

clock-img

24.04.2011, 17:12

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Hvala.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem