cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vse tiste ki hujšate dieto zeleni val

clock-img

18.01.2008, 13:18

clock-img

LEA27

pencil-img

149

oj pozdravček!
oba s partnerjem sma v ponedeljek začela dieto zeleni val,prvih par dni je blo kar hudo zdaj je že veliko boljše!
edino nekaj me zanima tiste,ki delate ali ste delale to dieto povejte mi kaj so začele kile it?ker jaz sem bla danes malo razočarana po 5 dnevih sem šla dol le o,5kg,pa se res nisem nič grešila,moj pa se še ni vagal!dajte se javit,da kako rečemo!
lp

clock-img

18.01.2008, 13:22

clock-img

Anonimen

Najbrž misliš zeleni slap?
Jaz sem začela v ponedeljek. Po 4 dneh sem 2,2 kg lažja. Je pa res, da je bilo po 2 dnevih le 0,5 kg minusa.

Drugače se pa lahko pridružita na temi: Bomo zmogle? (oz. nekaj takega). Tam nas je ful, ki smo začele hujšat po novem letu.

clock-img

18.01.2008, 14:05

clock-img

dii

pencil-img

21

živjo!

danes je moj 11 dan diete zeleni slap..tehtam se vsak ponedeljek in prvi teden mi je šlo dol že 5 kg..tko da meni zelo uspevauser posted image
je pa tudi zelo odvisno koliko preveč kg imaš..jaz jih imam zelo veliko za izgubit zato mi je tudi šlo tako hitro prvi teden..
manj kg kot moraš izgubiti počasneje bo šlo..

clock-img

18.01.2008, 16:29

clock-img

LEA27

pencil-img

149

oj punce pomota zeleni slap -ja jaz mam ful dost dol kil za dat okrog 25 in ne vem zakaj mi nikam ne gre se pa res držim brez da bi se kršila sem karuser posted image user posted image user posted image bla danes ko sem na vago stopla,no bomo še malo počakali kaj bo!

clock-img

18.01.2008, 20:42

clock-img

tatam

pencil-img

1230

Mene pa zanima kaka je to dieta??
Tudi mam plan hujšat,pa še zbiram idejeuser posted image

clock-img

21.01.2008, 12:55

clock-img

pikica36

pencil-img

1746

men je ta dieta cool! enkrat sem že hujšala po njej in full shujšala ( v dveh mesecih iz68 na 56)
zdaj pa ne vem kaj je - ne gre mi najbolje v 17 dneh komaj 2 kg.user posted image , moj mož pa v 13 dneh 6 kguser posted image user posted image
res pa je da sem štartala z 62.
tolažim se s tem, da je jutri polna luna potem pa luna začne dol jemat in takrat je za hujšanje najbolj ugoden čas in kg. gredo bolj hitro dol.user posted image user posted image  kaka motivacijauser posted image

clock-img

21.01.2008, 13:15

clock-img

Anonimen

Pikica, koliko si pa visoka??

Jaz hujšam po tej dieti 7 dni pa imam komaj 2 kg minusa.user posted image

clock-img

21.01.2008, 13:24

clock-img

LEA27

pencil-img

149

BIBA jaz sem čist obupala nad to dieto shujšala nisem v enem tednu niti pol kile,moj partner je šel dol 3,5kg,ampak,mi ni jasno nisem se grešila čist sem se držala pa nič šla dol,čist semuser posted image ,tak da sem danes začela ločevalno upam,da vam ki to dieto delate rata!!!
se pišemo

clock-img

21.01.2008, 13:50

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Mene pa zanima kaka je to dieta??
Tudi mam plan hujšat,pa še zbiram ideje



Evo en link:
http://www.najporoka.com/forum/printer_friendly_posts.asp?TID=719

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

21.01.2008, 22:51

clock-img

MID

pencil-img

493

 
Moram reči,da ste itak vse ful,ful pridne(za razliko mene),rubriko bomo zmogle,bomo,ja prebiram redno,priključila se še nisem,ker nisem začela še z nobeno dieto,čeprav sem zaradi predvsem psihičnega napora po vrnitvi v službo iz porodniške 3.1 že izgubila 2 kg,pa me najbolj mika dieta zeleni slap.
Prečekirala sem že vse možne zapiske na netu,kako zgleda ta dieta,vendar nikjer ne najdem koliko se količinsko lahko poje.Ali mi lahko katera napiše kaj več podrobnosti?Mogoče kakšen jedilnik,ki ga sama prakticira?
Sama sodim v težjo kategorijouser posted image in bi se rada za začetek posvetila tej dieti.
Prosim pomagajte!
Hvala.

clock-img

22.01.2008, 07:11

clock-img

Anonimen

MID: sploh ni težko, kar pridruži se nam.

Moji jedilniki zgledajo nekako takole:

Z: tuna, včasih pečene jajčke + salama, včasih sama salama.
K: ribe, solata s tuno, meso, zrezki, kranjske klobase, gobe z jajčko... zraven zelenjava + ajvar.
V: spet isto..

To je to..Lahko ješ meso, jajce, ribe in zelenjavo na sto in en način.  Seveda brez kruha, brez moke, mlečnih izdelkov,..

clock-img

22.01.2008, 07:32

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: pikica36

men je ta dieta cool! enkrat sem že hujšala po njej in full shujšala ( v dveh mesecih iz68 na 56)
zdaj pa ne vem kaj je - ne gre mi najbolje v 17 dneh komaj 2 kg.user posted image , moj mož pa v 13 dneh 6 kguser posted image user posted image
res pa je da sem štartala z 62.
tolažim se s tem, da je jutri polna luna potem pa luna začne dol jemat in takrat je za hujšanje najbolj ugoden čas in kg. gredo bolj hitro dol.user posted image user posted image  kaka motivacijauser posted image



Večkrat ko dieto ponoviš, manj učinkovita je.

clock-img

22.01.2008, 07:42

clock-img

Anonimen

Al bina, a to misliš za to dieto ali za vse? Ti si jo sprobala?

clock-img

22.01.2008, 07:59

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Al bina, a to misliš za to dieto ali za vse? Ti si jo sprobala?



za vse. Ne, nisem sprobala, jaz sem samo ločevalno pred nj leti. Pa vem, da jo je Spliš tudi, pa ko jo je potem drugič, ni več tako delala kot prvič. Tako je pravilo, tudi Monti pravi tako.

clock-img

22.01.2008, 09:58

clock-img

Anonimen

user posted image al bina, ne me strašit... Me bo še minilo.. Sicer, še pomislim, je možno da to drži.. Ko sem prvič hujšala sem ful hitro shujšala 6 kg.. Potem sem vse dobila nazaj in ko sem šla spet hujšat je šlo počasneje, ampak je šlo vseeno 5 kg dol.

Sedaj se mi pa čudno zdi, ker tok strogo še nikoli nisem hujšala, pa mi je šlo v štirih dneh 2 kg dol.. Sedaj pa se že od četrtka ne premakne. user posted image user posted image

clock-img

22.01.2008, 10:26

clock-img

pikica36

pencil-img

1746

visoka sem 167 cm!
mogoče je res, da je manj učinkovita ko jo ponavljaš, ker se verjetno telo malo navadi na tako prehrano.
ampak jaz vseeno vztrajam dalje. bo pač bolJ počasi šlo dol- ampak enkrat bo- MORAuser posted image user posted image user posted image

jaz pri tej dieti jem toliko da nisem lačna- stradam ne!!

razen danes bom, ker se ob 14.38 začne polna luna in bom 24 ur na vodi in nesladkanem čaju!

clock-img

22.01.2008, 10:36

clock-img

Anonimen

Ta dieta je najbolj učinkovita pri ljudeh z krvno skupino 0.
Pri vseh ostalih je pa bolj tako-tako.
Nekateri pač beljakovine drugač presnavljajo kot drugi.

clock-img

22.01.2008, 10:50

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

IZVIRNO SPOROČILO: LEA27

BIBA jaz sem čist obupala nad to dieto shujšala nisem v enem tednu niti pol kile,moj partner je šel dol 3,5kg,ampak,mi ni jasno nisem se grešila čist sem se držala pa nič šla dol,čist semuser posted image ,tak da sem danes začela ločevalno upam,da vam ki to dieto delate rata!!!
se pišemo



LEA, nočem bit hudobna, ampak po tej dieti zagotovo shujšaš prvi teden od 2-4 kg---- 2 kilce tisti, ki so lažji, 4 in več pa tisti, ki so težji... Zagotovo! Torej je tvoje jokcanje, da nisi grešila, brezvezno. Zagotovo si z nečim - premisli - mleko v kavi, preveliki obroki, kaka čokoladica sem in tja, pivo, skorja kruha.... Če se držiš ( jaz sem sicer na belajkovinski, ki vključuje tudi določeno sadje in vse mlečne izdelke) MORAŠ hujšat. Po sej verjetnosti pa premalo piješ  - voda, nesladkan čaj... lulat moraš hodit, lulat! Pa zjutraj si kak kivi pojej, pred tem pa donat spij. Aja, pa še nekaj - mal morš začet migat - tudi če tam piše, da ti ni treba, te sam mal hecajo, je treba, verjemi - jaz sem se končno spravila tudi migat in je super. Če imaš voljo, bo šlo, jokcanje ne pomaga...

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

22.01.2008, 11:03

clock-img

Anonimen

Pikica, očitno imava midve enake mere. Tud jaz sem visoka 168 cm. Se mogoče spomniš, kako ti je takrat šlo dol (ko si shujšala na 56 kg)? npr. ali ti je ful šlo prvi teden ali bolj potem proti sredini..?

Meni se res zdi čudno - v 4 dneh - 2 kg, sedaj pa je spet minilo 4 dni, pa ni spremembe..

Karin, krvno skupino sem pa pozabila.. Pa sem ravno zato šla na krvodajalsko akcijo..user posted image

clock-img

22.01.2008, 12:01

clock-img

pikica36

pencil-img

1746

 spomnim se - točno!! v prvem tednu sem izgubila 4 kg. nato se mi je ustavilo za nekaj časa , mislim da ene 10 dni nisem zgubila niti dekagrama. nato sem v naslednjih cca 5 tednih izgubila 6 kg, tako sem prišla na 58. pol pa sem začela "normalno "jest ampak me je takrat zafrkaval modrostni zob in sem vroku enega tedna izgubila 2 kg kot bi pihnil, brez dieteuser posted image

ne obupat, ker slej ko prej gre dol enim prej enim poznej
in ko kg začnejo kopneti gre ko po tekočem traku

clock-img

22.01.2008, 12:10

clock-img

Anonimen

Pikica, hvala..

Res upam, da se bodo še premaknili v minus..user posted image

clock-img

22.01.2008, 19:38

clock-img

LEA27

pencil-img

149

glej barbs nisem in še enkrat nisem nič grešila sem zelo trmasta ko se nekaj odločim vzstrajam na tem in če sem se odločla da ne bom grešila tudi nisem!pijem okrog 3l vode na dan kar mislim ,da je dovolj,pa tudi kis vsako jutro!
sicer smo pa tu da se med sabo vzpodbujamo,ti pa kar nekaj rečeš kar ni res,če bi blo bi to priznalajaz in nebi stokala,tak kot ti temu praviš,pač sem bla žalostna ker mi ni ratalo,AMPAK ŠE MI BO KER NE MISLIM OBUPAT!

LEP POZDRAV

clock-img

23.01.2008, 14:44

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

Prav. user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem