cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vročina- NUJNO!

clock-img

12.03.2006, 11:44

clock-img

jasnica

pencil-img

232

Sem 15 dni po porodu in imam vročino 38stopinj. Ali mi zna katera navesti razlog in kaj naj naredim?! Nisem prehlajena, ne kašljam, skratka samo vročina in glavobol!

Hvala za pomoč!


_____________________________

Rebeka je najlepše kar se mi je zgodilo v življenju!

clock-img

12.03.2006, 11:48

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Sok rdeče pese popij in mislim, da ti mora pasti vročina.... Lahko pa tudi vzameš lekadol....




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

12.03.2006, 11:50

clock-img

StBarbara

pencil-img

1500

Jaz sem po porodu imela velikokrat vročino...pa ne vem zakaj user posted image

Vzemi 2 lekadola naenkrat,  pij veliko tekočine in počivaj. Če se ti pa stanje ne umiri do jutri pa pokliči v porodnišnico.

Ti bo katera kaj več svetovala...tko bi jaz naredila.

Veliko zdravja ti želim user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

clock-img

12.03.2006, 12:02

clock-img

petraz

pencil-img

1328

Če ne bo šlo drugače, si pripravi kisov obhladek in si ga zavij okoli gležnjev. Takoj ti zbije vročino, res, to so meni delali, ko sem imela visoko vročino med nosečnostjo. Pa še naravna in neškodljiva metoda je. user posted image

clock-img

12.03.2006, 12:11

clock-img

urši77

pencil-img

621

Ne se hecat in TAKOJ  pokliči v porodnišnico. Saj veš kaj pravijo stare mame: po porodu smrt tri dedne čaka pod posteljo, potem pa še tri tedne pred vratiuser posted image ......in to ni kar tako brezveze.

Pokliči, saj so vedno tam!
LP in pazi naseuser posted image ter počivaj (kar pomeni ležati z nogami gor in ne sedeti in zraven zlagati perilo). Perilo počaka(tudi ostalo delo) tvoje zdravje in pa tvoj sonček in njegovo-njeno zdravje pa lahko kaj hitro izpuhtiuser posted image user posted image user posted image

Čimveč crkljanja pa bo!

clock-img

12.03.2006, 14:01

clock-img

Anonimen

Če jutri ne bo bolje in če danes ne bo slabše, pojdi jutri k zdravniku. Tako hitro po porodu se res ni za hecat.

clock-img

12.03.2006, 18:59

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

TAKOJ k zdravniku!!! Lahko da imaš mastitis, če dojiš. Bolje je, da greš,res.

clock-img

12.03.2006, 19:34

clock-img

mojcadamijan

pencil-img

246

Pojdi na pregled v porodnišnico to sigurno ni uredu

clock-img

12.03.2006, 22:01

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Čimprej k zdravniku.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

13.03.2006, 12:21

clock-img

jasnica

pencil-img

232

Hvala za pomoč!

Danes mi je patronažna rekla da je zato ker imam preveč mleka in se mi je na desni dojki zamašil vod, zdej moram pa tople obkladke dajat in full pogosto mleko črpati. Sicer me je desna dojka bolela pa sem mislila da je to pač normalno. Upam da bo bolečina hitro minila.

Pozdravček!

_____________________________

Rebeka je najlepše kar se mi je zgodilo v življenju!

clock-img

13.03.2006, 12:46

clock-img

Anonimen

Aha, mastitis torej. Ja, tople obkladke pred dojenjem, po dojenju mrzle oz. ledene obkladke, čimveč pristaljvljat, pa če je zatrdlina v dojki obvezno masirat. Pa bo.

clock-img

18.03.2006, 07:43

clock-img

suky

pencil-img

160

No, malo pozno pa itak je jasnica že zdrava, ampak samo tok, da povem......mastitis sigurno ni, ker če bi bil mastitis bi se tega zlo dobro zavedala.....zelo trda prsa, fejst boli na otip in prsa so čist rdeče flekasta. vem, ker sem mela podobno težavo kot jasnica tud 14dni po porodu. isto mi je patronažna rekla, da je mastitis pa sem le mela premisleke, glede na to kako so mi opisovale punce mastitis, sem šla v porodnišnico so se mi smejal ko sem rekla da mam mastitis. Pač se mi je mal porušu imunski sistem in sem zakuhala.2dni pa sem bla dobra, so me pa 4dni mel v prodnišnici na opazovanju.
lp

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem