cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vprašanje za računalničarje

clock-img

15.08.2006, 22:26

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Ok. Nisem nek težki računalniški genij - obvious, drugače tega ne bi spraševala. Z interneta sem potegnila video posnetke s končnico XVID. Zanima me če in kako (s katerim programom) jih lahko pretvorim v video posnetke (npr. mpg), ki bi jih bilo možno gledat na TV.

HVALA.

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

clock-img

15.08.2006, 22:39

clock-img

ales*

pencil-img

130

vse kar moraš naredit je to, da datoteko (takšna kot je,verjetno ima končnico .avi) zapečeš na CD in ga vstaviš v DVD/DivX predvajalnik. vsi novejši in tudi malo starejši DVD/DivX predvajalniki ta format že podpirajo, zato pretvorba v razne mpeg datoteke ni potrebna.

clock-img

16.08.2006, 09:13

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

ja, ales25, ampak si verjetno spregledal, da je datoteka s končnico XVID - se pravi, da moram to datoteko (XVID) spremenit v avi, če sem prav razumela...user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

clock-img

17.08.2006, 13:36

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Probaj, ker film s končnico xvid še nisem videl.

Xvid je samo kodek za film, kateri pa ima pončnico avi, pa vseeno ali je kodiran v xvid ali divx formatu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem