cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vprašanje za iste, ki ste pred kratkim rodile v Lj.

clock-img

25.04.2006, 14:59

clock-img

Anonimen

Kako poteka dan od zjutraj naprej v Ljublanski porodnišnici na oddelku. Prosim za čimbolj natančen potek. Hvala.

clock-img

25.04.2006, 15:06

clock-img

Anonimen

Ob 7ih postiljanje postelj, merjenje temperature, nega otročkov
ob 8ih (al pa malo prej) zajtrk
okol 10ih vizita (je pa zelo različno - odvisno od zdravnika do zdravnika)
12ih kosilo, potem počitek
vmes še predaja službe
14ih merjenje temperature (popoldanska smena)
15-18ih obiski
18.30-19ih večerja
20.45-21 predaja službe

Upam da sem ti kaj pomagala. Je pa tako da dopoldan (okol 9ih) enkrat nosijo še mleko in čaj, pa popoldan tud še enkrat (okol 18ih).

clock-img

25.04.2006, 17:01

clock-img

eya

pencil-img

4615

Viziti sta dve-za novorojenčke in za mamice posebej, večerja je bila pa vedno ob 6ih, ob nedeljah je pa že ob pol 6ih. Pa obiski so od 3-6ih.

clock-img

26.04.2006, 21:08

clock-img

balaena

pencil-img

221

to z obroki je pomojem odvisno od oddelka in sobe (zacetek ali konec hodnika). pa se od vizite, seveda. pri nas je bilo tako-tako. malo mesano. enkrat je vizita zamujala, pa je potem tudi kosilo ful bolj pozno bilo.

zakaj te pa v bistvu sploh zanima?

clock-img

17.05.2006, 12:54

clock-img

Anonimen

Mene pa zanima, ali za novopečenega očkota res ni možnosti, da bi kaj dlje bil pri mamici in dojenčku? In kako hitro po porodu odpokajo očkota domov?

clock-img

17.05.2006, 13:00

clock-img

TVN

pencil-img

714

V porodni sobi si 3 ure po porodu, če je seveda vse o.k. Do takrat je tudi očka lahko s tabo. No, včasih malce zamižijo (če so prijazne sestre in nimajo gneče) in podaljšajo nekaj minut, tako smo bili mi skoraj 3,5 ure v porodni skupaj (rodila sem ob 6.10 zjutraj). Potem greš na oddelek, očka pa domov (proslavljat). Isti dan te že lahko obišče in potem vsak dan, ko si tam.


_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

clock-img

17.05.2006, 16:59

clock-img

Anonimen

Se pravi da nima nobenih privilegijev pri obiskih in mora priti samo takrat, ko je določen čas za obiske? To je pa kar mal škoda. No pa bomo že preživeli. Jaz ga bi kar skoz mela zraven. Se mi zdi, da so moški že tako malo prikrajšani....

clock-img

17.05.2006, 22:02

clock-img

petja

pencil-img

998

Moj dragi je bil lahko dlje pri nama. Zaradi dovoljenja pediatrinje, pa cimra se je strinjala.

_____________________________

Lp, petja

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem