cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

videovaruška - video babymonitor

clock-img

26.06.2014, 19:16

clock-img

44gatti

pencil-img

177

Hojla.
Izbiram videovaruško. Zanima me katere izkušnje imate z njimi, katero znamko priporočate, katero odsvetujete, mogoče specifični model. Zelo mi je všeč motorolina MBP36, sedaj je novejša prišla z oznako S. Je pa draga user posted image tako gledam tudi starejše modele, ki so cenejši.
Naj še povem, da ne rabim zelo velikega dometa, bi pa imela tako z vrtečo kamero, da lahko opazujem oba otroka v isti sobi.
Trenutno imamo navadno tomy varuško, ki pa zelo šumi, baterija v starševski enoti se je skurila takoj... v glavnem ni ok.
Hvala za vsak nasvet. lp user posted image

clock-img

26.06.2014, 19:27

clock-img

petea

pencil-img

5336

A kakšna navadna brezžična kamera, katere sliko lahko gledaš na prenosniku ali telefonu, pa ne pride v poštev?

clock-img

26.06.2014, 19:39

clock-img

44gatti

pencil-img

177

Mogoče. user posted image Kako pa se obnese? Ampak potem je vedno potrebno imeti na razpolago internet. Na dopustu v tujini pa bi bil mogoče drag špas...
user posted image

clock-img

26.06.2014, 19:42

clock-img

petea

pencil-img

5336

ne, ne rabi interneta
zadostujejo druge oblike povezav, npr. bluetooth


za tehnične podrobnosti pa nisem več pravi naslov

clock-img

26.06.2014, 19:51

clock-img

44gatti

pencil-img

177

Aha. Pol varjanta je.Ti jo imaš (katero)? Si zadovoljna?

clock-img

26.06.2014, 20:24

clock-img

petea

pencil-img

5336

Uf, saj sem napisala, da nisem pravi naslov za takšna vprašanja. user posted image

Mi smo se pred leti, pri prvem dojenčku, malo igrali z video spremljanjem, kaj mali počne v spalnici oz. ali spi. Gledali smo na prenosniku kar precej daleč proč. Cena kamere je bila precej nižja od tiste, ki sem jo sedaj na spletu videla za tvojo željeno varianto.


Meni takšen sistem nadzora otrok nekako ni najbolj všečen, zato razen tistega preizkušanja nikoli nismo resno uporabljali takšne video varuške, četudi je bil pregled nad dogajanjem v sobi čisto zadosten.
No, vsaj za varstvo otrok več ne.
Za video nadzor hiše oz. morebitnih nezaželjenih obiskovalcev pa je sistem še vedno aktiven. user posted image

clock-img

26.06.2014, 20:40

clock-img

44gatti

pencil-img

177

Hvala :-)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem