cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

utrujenost in bolečine

clock-img

16.11.2007, 22:33

clock-img

Bombažek

pencil-img

80

Čjla!
Moj cuker je star 5,5 meseca, z mano pa je vse slabše. Sklepi prstov na rokah mi ponoči otekajo, bolijo preko  celega dne, pa kolena in hrbtenica... Vsak dan se počutim bolj utrujeno, včasih se mi zdi, da mi dojenje pobere vso energijo (mali se še vedno smo doji). Ponoči kar ne morem vstati in vzeti malega ko se joka, ker sploh nimam pravega občutka v rokah. Vsakodnevne stvari me ful hitro utrudijo - skuhat kosilo, pobrisat, likat,... In ne, ni mi to sicer težko počet, sem drugače vse to z veseljem delala, vedno skakala naokoli, polna energije, ampak mi jo sedaj iz dneva v dan primanjkuje. Me skrbi, kam to pelje.
Ima katera kakšen nasvet?

clock-img

16.11.2007, 22:42

clock-img

lex

pencil-img

6532

a si imela EA?

vem za eno, ki po 6 mesecih po porodu vstat ni mogla iz postelje in potem so sledili pregledi dokler je ni vprašal en zdravni, če je rodila z EA pred kratkim

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

16.11.2007, 22:46

clock-img

Bombažek

pencil-img

80

Ne, rodila sem s CR, po user posted image  mukah in bolečinah.

clock-img

16.11.2007, 23:58

clock-img

Margareta

pencil-img

872

Tole temo si preberi:  showArrow("11/11/2007 12:37:28 AM",1670053,99,false) otrdelost v sklepih,bolečine   - je malo nižje. Če je mogoče pomankanje kalcija.

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

clock-img

17.11.2007, 06:13

clock-img

ana b

pencil-img

1004

Kaj pa ščitnica?

clock-img

17.11.2007, 08:21

clock-img

manetka

pencil-img

322

Tole z energijo in zmatranostjo je bilo pri meni isto, veš itak si zdej tako velika proizvaljalka mleka, da te to utrudi, tudi če ne bi nič delala. Potem je pa še dvigovanje pa pestovanje pa kakšna opravila pa si kot ena cunja. Čist poznam  to, meni se je čist isto dogajalo, sem potem začeli jesti vitamine pa Ca+C tablete pa je bilo bolje, potem ko je tamala začela pa malo jest sem bila pa kar vidno manj zmatrana.
To o prstih pa ne vem to se mi pa res ni zgodilo, a je mogoče tudi od utrujenosti? Jaz sem se včaih namazala po hrbtu pa rokah, ko me je full bolelo namazala kar s Pernaton kremo jo dobiš brez recepta, pa mi je precej olajšala težave.

clock-img

17.11.2007, 10:20

clock-img

Bombažek

pencil-img

80

Hvala, vidim da se bom kar lepo do zdravnika spravila. Na kakšen pregled. Ker me je malo strah, da ni kakšen revmatoidni artritis.

clock-img

17.11.2007, 21:43

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Mene je tudi še par mesecev po porodu vse bolelo, sklepi predvsem. In zjutraj sem se morala najprej sestaviti, potem šele začeti kaj delati po hiši. Ko se je pa tamala začela jokat ponoči, sem pa skočila iz postelje ko petarda user posted image

clock-img

18.11.2007, 13:43

clock-img

VesnaLana

pencil-img

189

Otrdelost sklepi in bolečine imaš par naslovov nižje pa si malo preberi. Nisi edina, kar veliko nas je s podobnimi bolečinami. Jaz sem vseeno šla k zdravniku nikoli se ne ve. Pa se je izkazalo, da sem po porodu prehitro začela migati in sedaj to plčaujem. Vseeno poglej si temo ki sem jo omenila.


_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

clock-img

01.02.2008, 16:51

clock-img

zverinica

pencil-img

11

Bombažek, je zdravnik kaj ugotovil? Jaz imam 7mesečnico. Že od 2. mes. starosti sem imela podobne težave. Ugotovili so mi kronični revmatoidni artritis. Upam, da je tvoje zdravje zdaj uredu!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem