cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

trebušni plesi za nosečnice

clock-img

10.04.2006, 14:25

clock-img

smokvica

pencil-img

121

lep pozdrav vsem, zanima me če katera hodi na tečaj trebušnih plesov za nosečnice ker je baje zelo priporočljiv bi se ga tudi sama udeležila pa bi rada par nasvetov prej.hvala za odgovoreuser posted image

clock-img

10.04.2006, 14:34

clock-img

smokvica

pencil-img

121

pa še neki če bi katera tudi rada šla se lahko zmenimo in gremo skupaj jaz sem iz lj

clock-img

10.04.2006, 21:59

clock-img

sjug

pencil-img

334

Živijo! Sicer se tečaja nisem udeležila, je pa menda full fajn. Vidla sem slikice mamic, ki plešejo okoli dojenčkov in z dojenčki. Priporočam. LPS




_____________________________

Never Ever Give Up!

clock-img

03.09.2006, 13:57

clock-img

PLESNO MESTO

pencil-img

1

Živjo mamice in bodoče mamice

Nekaj o trebušnem plesu za nosečnice boste našle na forumu www.ple.si

Mislim, da je ponudba tega tečaja redno v Mariboru za ostala mesta v Slo pa nisem ravno prepričan. Če bo dovolj interesentk pa lahko zadevo ponudi tudi PLESNO MESTO.

Torej če vas ta obika rekreacije ali pa če hočete priprave na porod zanima se torej oglasite v svoji lokalni plesni šoli in morda vam bodo znali svetovati, kje se podobni tečaji dogajajo ali pa ga bodo pripravili kar pri njih.

lp

MH

clock-img

19.09.2006, 10:31

clock-img

Valle

pencil-img

2

Pozdravljene,

trebušni ples za nosečnice imajo tudi v plesnem centru Bu-ba za Bežigradom, ogledate si lahko tudi njihovo stran: www.bu-ba.si

lp
Valle

clock-img

21.09.2006, 18:58

clock-img

Mojsa

pencil-img

1

Ojla

Jaz sem tudi hodila na bu-bo na trebušni ples. Sicer ne tist za nosečni ce, vedar sta oba fajn. Zato lahko to samo priporočam in to iz lastnih izkušenj. Se boste fajn namigale pa še sexy počutile user posted image Jutri se začne že prvi termin tečajev, Valle pa je že dal internetni naslov, tako da lahko tam preverite tudi uro in vse ostalo.
Lp

clock-img

26.09.2006, 11:15

clock-img

družabnica

pencil-img

8

Trebušni ples za nosečnice je v Ljubljani, v Centru Štorklja, vsak ponedeljek od 18.30 do 19.45,  info:041/663-949, ljubljana@storklja.si, www.storklja.si

Bodoče mamice, vabljene!

clock-img

13.05.2008, 15:44

clock-img

pomar*ANČA*

pencil-img

1685

vidim da je ta tema precej stara, ampak da ne bom odpirala nove.... me zanima, kako poteka trebušni ples za  nosečnice? je kakšna, ki hodi v lj? ali se mogoče dogaja kaj podobnega v dožalah?

clock-img

13.05.2008, 22:14

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

13.05.2008, 22:25

clock-img

pomar*ANČA*

pencil-img

1685

škoda... ker sem plesala trebušni ples, ga zdaj kar pogrešam, ampak če je samo še slab mesec se mi pa ne splača... user posted image

clock-img

13.05.2008, 22:25

clock-img

pomar*ANČA*

pencil-img

1685

aja, hvala ti za odgovor!

clock-img

14.05.2008, 10:52

clock-img

arabela*

pencil-img

29096

Jaz obiskujem trebušni ples v MB(Štorklja).Je ena super stvar,ti res priporočam.Je fajn za dušo in telouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

clock-img

30.06.2008, 11:33

clock-img

Majuska

pencil-img

9092

IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

vidim da je ta tema precej stara, ampak da ne bom odpirala nove.... me zanima, kako poteka trebušni ples za  nosečnice? je kakšna, ki hodi v lj? ali se mogoče dogaja kaj podobnega v dožalah?



Trebušni ples na splošno boš našla v LJ in okolici na veliko koncih, za nosečke pa poznam le dve lokaciji: Bu-Ba center in pa Štorklja v Savskem naselju pri Editi. K slednji sem nekaj časa hodila in je bilo super, kasneje je bilo vse odvisno od mojega počutja, ali pa sem bila zaposlena z drugimi stvarmi. Glede na to, da je izvorno ta ples namenjen simboliki rojstva, se zelo priporoča, o tem so pisali tudi v reviji Mama (neka posebna izdaja). Priporočam vsem nosečkam, ki rade plešejo!

clock-img

01.07.2008, 07:53

clock-img

kaška

pencil-img

18

Čao, kako je pa s potovanji v prvem tromesečju? Zelo rada bi namreč šla na potovanje v severno Afriko, pa imam malo strahu, kako bom prenašala vožnjo, hojo, vročino...Imate kaj izkušenj?

pozdravček

clock-img

01.07.2008, 09:57

clock-img

Majuska

pencil-img

9092

Se bojim, da to sprašuješ v napačni temi user posted image

clock-img

25.02.2011, 10:04

clock-img

Alien80

pencil-img

1

Pozdravljene,

če bi želela katera trebušni ples preizkusiti doma, da najprej vidi, če ji je všeč... oz. če želite znanje še nadgraditi, se da tudi v Sloveniji nabaviti DVD z vajami.
Sama sem ga ravno pred dnevi naročila preko MV. Tukaj link do belly dance DVDjev :)

http://www.mimovrste.com/search?category_id=21&q=bellydance&s=Najdi

LP; n

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem