cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

trebušne mišice

clock-img

15.04.2009, 21:44

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

...imam še vedno razširjene za kakšna 2 prsta (2 leti po porodu) in očitno mi ne bojo šle skupaj user posted image  to sem ugotovila šele zdaj, ko sem se že kar nekaj časa trudila s trebušnjaki in podobnimi zadevami, pa se trebuh seveda ni nikamor premaknil. no, vsaj nazaj not ne user posted image

je imela še katera tako težavo in ali ima katera mogoče celo izkušnje z opercijo, kjer mišice spet zašijejo skupaj?

clock-img

15.04.2009, 22:58

clock-img

Spark

pencil-img

1863

Oj, kako veš koliko imaš razširjene trebušne mišice?
Jaz sem 18 mesecev po porodu in imam trebuh kot da bi bila v 4 mesecu nosečnosti.

clock-img

16.04.2009, 08:22

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

ginekologinjo sem vprašala, pa še eno fizioterapevtko..pa tudi vidim, ker imam popek še vedno na ven, pa včasih se mi tak greben na trebuhu naredi, če naredim trebušnjak.

clock-img

16.04.2009, 08:52

clock-img

Lu

pencil-img

3181

kaya jaz imam še vedno isto. pa je drugi otrok star že 2,5 leta. Kaj narediti, da se tole zoža pa nimam pojma. Meni je samo takrat fizioterapevtka odsvetovala trebušnjake, ker s tem baje povečuješ tale greben, k se ti naredi, pa da se dviguješ iz boka, ko ležiš. To je vse. Ko kaj izveš se pa priporočam. user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

clock-img

16.04.2009, 10:22

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

pojma nimam, meni so rekli, da če toliko časa ne gre skupaj..potem preostane samo še operacija. te odprejo kot pri carskem rezu (horizontalno) in ti mišice zašijejo skupaj. bom jutri še malo fizioterapevtko vprašala kaj ona meni.

clock-img

16.04.2009, 10:31

clock-img

Lari

pencil-img

225

Kaya2007, imaš zs.

Hvala.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem