cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

treščilo v računalnik

clock-img

25.10.2006, 07:59

clock-img

kepica

pencil-img

2080

Hja, včeraj smo imeli bližnje srečanje s strelo. Na srečo nam je šel samo računalnikuser posted image  Zanima me, ali je še kaj možnosti za vse slike, ki sem jih imela na D disku?user posted image  Računalnik žal ne kaže znakov življenja. Je še kaj upanja?

lp
kepica

clock-img

25.10.2006, 08:08

clock-img

memole

pencil-img

1376

Ojoj!
Vem kako je to saj mi je pred dobrim mesecem tudi meni skurlo nekaj reči na rač ampak na srečo so mi slike ostale!
Najbolje bo da računalnik pelješ na servis in ti bojo tam povedali kaj je sploh ostalo celo!
Upam da so ti slike ostale!
Veliko sreče ti želim!

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

clock-img

25.10.2006, 08:38

clock-img

GATA

pencil-img

550

Odvisno kakšen ruker je bil. Lahko da je skurilo samo napajalnik, če je šlo po štromu....
Če ni bilo tako hudo je lahko šel samo napajalnik in je vse ostalo pri "življenju".

clock-img

25.10.2006, 13:39

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Na servis nesi računalnik, ali samo disk in če ga ni skurilo, ti ga bodo priključili na drug računalnik in pobrali podatke dol.

clock-img

25.10.2006, 18:17

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Mi smo kupili prenapetostno zaščito in se nimam česa bati(16.000 sit).

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

26.10.2006, 11:55

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

user posted image

Jest nebi bil tako samozavesten. Pomaga najbrž proti nedirektnim udarom, ter švohnej napetostim, ampak je ni zaščite, ki bi prenesla direktni udar v kable.

clock-img

26.10.2006, 15:29

clock-img

GATA

pencil-img

550

Se strinjam z Nixxonom.

Kabel je kabel. Je prevodnik in visoko napetost težko take majhne stvarce zadržijo.

Najboljša zaščita je iztakniti kabel iz vtičnice user posted image .

clock-img

26.10.2006, 23:11

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Nixxon.če da Belkin doživljensko garancijo in povračilo stroškov v primeru udara strele v višini 150.000 EU,potem bo res nekaj na tem,da zaščita zdrži.

< Sporočilo je popravil KODA -- 26.10.2006 23:20:01 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

26.10.2006, 23:17

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Maximalna prenapetost je 45.000 A,1940 J.
Lahko si pa pogledaš tudi tukaj.http://www.alterna-i.si/?p=2&b=3

< Sporočilo je popravil KODA -- 26.10.2006 23:27:58 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

26.10.2006, 23:32

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Tukaj je pa še postopek za povračilo škode.http://www.alterna-i.si/navodila/belkin/Procedurauveljavljanjaskode.doc

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

27.10.2006, 13:53

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

To je, za moje pojme, calculated risk firme. Pač da bodo 5% ljudem morali povrnit stroške hišnega računalnika (ki rabljen redko preseže 100kSIT), ostali bodo pa celo življenje živeli brez udara strele. Navsezadnje je to bolj pomembno če živiš bolj na odprtem, ne ap v mestu, v bloku, kjer je večina ljudi. Marketinška poteza, pač.

Že to ti nekaj pove: maksimalna prenapetost je 45000V, strela pa lahko udari z napetostjo do par miljonov voltov.

Samo da se proizvod proda.user posted image

clock-img

02.11.2006, 07:13

clock-img

kepica

pencil-img

2080

Hvala vsem, da ste se oglasili. Žal se oglašam šele danes, ker prej nisem imela dostopa do računalnika. Moj je na žalost še vedno v razsulu in čakam, kako bo z zavarovalnico. Ja, upam, da imate prav in da so vsaj slike ostale. Kišto bomo že drugo dobili. Je bla pa tole vsekakor dobra šola za v naprej. Slike redno dajat na DVD in ob najmanjšem grmenju izklopit vse kable. Najboljši recept, a ne?

lp vsem
kepica

clock-img

02.11.2006, 12:51

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Ja.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem