cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

tistim, ki dodajte Novalac AR

clock-img

18.11.2008, 02:07

clock-img

ČebelicaMaja

pencil-img

1075

Do sedaj smo Novalac AR kupovali v Lekarni- potem mi je prejšni teden prijateljica povedala, da so baje v Avstriji AM ceneje in glej ga zlomka- danes smo šli v Beljak in kupili Novalac S (to je naš Ar) za skoraj pol ceneje(7€), kot je pri nas... bandauser posted image ... sem jezna- Avstrijci imajo še enkrat večjo kupno moč, kot mi, pa še enkrat nižje cene- me prav zanima, komu vse gre delež od otroške hrane v Sloveniji...ma tud enga več ne kupim pri nas...uf, me to pojezi...upam, da bom še kateri pomagala pri družinskem proračunuuser posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

clock-img

18.11.2008, 09:06

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

lekarne si same maržo postavijo, zato je cena tako visoka... in ker Novalac prodajajo le oni.. jim nihče nič ne more.

Pri Aptamilu npr. ima potrošnik izbiro:
lekarma 21,80 za 900g
muller 11,50 € za 800g

razlika je očitna...

zato se sedaj lekarne toliko bunijo, da bi aspirin, lekadol... prodajale tudi drogerije, ker bi bila cena VSAJ polovico nižja...

Jaz vse, kar se da kupim drugje, ne v lekarni (muller, sanolabor, BC...) in na koncu je razlika očitna....

Navaden Medexov sirup proti kašlju, ki ga imajo tudi v Sparu, Tušu, je tudi precej cenejši kot v lekarni... Glede na to, da se teh zadev pri otroku porabi veliko, se kar splača malo drugje povohljat in ne direktno v lekarno letet.

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 18.11.2008 9:09:10 >

clock-img

18.11.2008, 10:00

clock-img

Anonimen

Ja, lekarna je zelo draga.user posted image Hvala bogu sem do sedaj porabila v 5 mesecuh samo 4 škatle Novalaca.Če bi bila mala na flaši večino obrokov, bi šla sigurno v nabavo v Italijo.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem