cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

tek ko dojiš

clock-img

03.09.2005, 14:35

clock-img

evci

pencil-img

81

mene pa zanima, če lahko tečeš, ko dojiš. tri mesece po porodu sem šla teč pa tamala potem sploh ni hotla pit. a mislite da tek vpliva na mleko?
hvala in lp

clock-img

03.09.2005, 17:10

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Dvomim. Jaz sem začela teči 4m po porodu in ni bilo nobenih problemov. Lahko pa poskusiš tako, da greš teči po dojenju. Tako je itak lažje, ker so dojke prazne.

clock-img

03.09.2005, 17:15

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Jaz sem tudi sla ze tect pa se je potem normalno dojil.
Imej pa dober modrc, ker fejst bolijo ko teces.

clock-img

03.09.2005, 18:55

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

jaz sem pa ravno prebrala:

Pia67 je na forumu "Čvekanje v pričakovanju" napisala:

"lahko začnem laufat čez optimističnih 6 tednov. Pa še takrat baje ne smem takoj punčke dojit ... , ker mlečna kislina v mišicah okisa mleko in takega dojenčki ne marajo. Kaj vse ne izveš iz knjig. Praksa bo prinesla svoje."

to je najbrž to, kar muči tudi tebe...

pozdravček


clock-img

03.09.2005, 19:04

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Na tekaških forumih lahko najdeš linke (zdajle se mi jih res ne da iskat), kjer piše, da ni prav nobenih dokazov, da mlečna kislina prehaja v mleko. Pravzaprav niti niso vsi strokovnjaki mnenja, da je to, kar nam povzroča musklfiber, mlečna kislina, ampak pravijo, da gre za poškodovana mišična vlakna.

clock-img

03.09.2005, 19:25

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.09.2005, 19:27

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

evci je napisal/a:

mene pa zanima, če lahko tečeš, ko dojiš. tri mesece po porodu sem šla teč pa tamala potem sploh ni hotla pit. a mislite da tek vpliva na mleko?
hvala in lp


Vztrajnostni športi lahko zmanjšajo produkcijo mleka, na samo kakovost pa ne vplivajo.

clock-img

03.09.2005, 22:00

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

potem se pa opravičujem, le pomagati sem želela

pozdravček

clock-img

04.09.2005, 11:09

clock-img

BaniT

pencil-img

57

Jaz sem tudi mislila, da je kriva mlečna kislina; no potem pa ni   

clock-img

04.09.2005, 15:59

clock-img

Abby

pencil-img

617

Priporoča se, da se doječa mamica ukvarja s športom takoj po dojenju, ne vem pa, zakaj. Sem pa to zasledila v strokovni literaturi, ne iz kakih govoric. Itak pa naj normalno športno udejstvovanje ne bi vplivalo na dojenje.
Sama se nameravam v prihodnjem tednu udeležiti skupinske vadbe, ko se bodo le-te začele. Problem pa je, bolj kot karkoli drugega, čas.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem