cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

težave pri hranjenju

clock-img

23.08.2008, 10:46

clock-img

Tato

pencil-img

102

Imam problem. Moj Jaka nikoli ne spije na dojki do konca mleka, da bi dobil tiste zadnje mastno mleko, ki pravijo, da redi. Veliko lula, pokaka se tudi, ampak se mi zdi da ne zadosti. Včasih pije pri meni 30 minut, drugič že po 10 minutah spi, ko pa si nato zbrizgam mleko, ga je še vedno dovolj.

Kako naj vem, da res dobi tisto kar potrebuje ? Kako naj ga spodbudim, da bo več jedel, saj je pravi lenuh pri hranjenju?

clock-img

23.08.2008, 11:10

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

In kako veš,da ne spijeuser posted image
Dokler je otrok zadovoljen dobi tisto kar potrebuje.
Moj je jedel pri meni slabih 5 minut in v tem času je spil cca 150 ml,tako da ne vem kaj se sekiraš

clock-img

23.08.2008, 11:15

clock-img

ThinkPink

pencil-img

915

Moja je tudi redko pila na dojki več kot 5 minut, imela pa je med enim in drugim podojem 2-3 razmaka, redila pa se je od 800g -1kg na mesec.

Kako pa pridobiva na teži?

clock-img

24.08.2008, 10:15

clock-img

katra55

pencil-img

1970

Moja se je tudi dojila max 5 minut s presledki 3 ure, pa se je redila 1kg na mesec.
Zakaj pa misliš da ne dobi dovolj? A redi se normalno?
Izbrizgano mleko ne more biti merilo za to koliko je pojedel, ker se mleko sproti dela.
LP

clock-img

24.08.2008, 10:22

clock-img

Anonimen

In kako veš,da ne spije



To tudi mene zanima?

Ce je plenicka polulala in pokakana, dobi dovolj.

clock-img

24.08.2008, 12:42

clock-img

nia5

pencil-img

4698

Tudi moja je max 5 minut.

clock-img

24.08.2008, 17:07

clock-img

Tato

pencil-img

102

ja zdi se mi, da se ne pokaka dovolj. Plenička je vedno veliko polulana. Sklepam iz tega, da dobi samo prvo mleko, ne pa tistega zadnjega mastnega.

clock-img

24.08.2008, 20:29

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Koliko pa je merilo da se pokaka?user posted image Eni se pokakajo po vsakem obroku, eni 1x na teden. Važno je da je plenička polulana in da se zredi dovolj.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem