cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

teža in dojenje

clock-img

07.09.2009, 14:22

clock-img

a982

pencil-img

73

oj,
moj malček je čez vikend shujšal za 40g, namesto da bi se zredil. Je redno, 6-7krat na dan, star je 8dni. Patronažna pravi, da to ni nič neobičajnega, ampak mene vseeno skrbi. Namesto da bi se redil pa shujša. A je imela katera podobne težave na začetku? A ste potem začele dodajati? Mleka imam zanekrat dosti, ker mi sploh ne sprazne cele dojke.
Hvala in lp

clock-img

07.09.2009, 14:36

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Ne delaj panike. Otroka je najbolje tehtat na teden in ne vsak dan. Včasih so nihanja in kak dan ali dva shujšajo, potem pa vse nadoknadijo. Če pa bo v 1 tednu shujšal potem pa pokliči patronažno ali pediatrinjo. Včasih tudi malo večkrat zaspijo na joški in pozabijo pit. V takem primeru je fajn večkrat pristavit in ne gledat na število podojev in na ure. Pa malo ga po lički ali pod bradico pobožat/požgačkat, da glih ne kinke takojuser posted image . Jaz vsekakor ne bi še delala panike

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 7.9.2009 14:37:34 >

clock-img

07.09.2009, 15:12

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385

Seveda, razlika je recimo že, če si ga enkrat tehtala predno je kakal, drugič pa po tem.

clock-img

07.09.2009, 21:42

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem