cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

tabletke za hujšanje

clock-img

17.03.2008, 14:04

clock-img

klara2007

pencil-img

219

a ima katera s tem izkušnje???
katere, kako delujejo ...našla sem članek o noni fit, pa ne vem....

clock-img

17.03.2008, 14:06

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Edino boš shujšala če se greš lepo telovadit in primerno ješ.
pa kaj vse mislite da boste z nekimi tabletami shujšale user posted image
jao jaouser posted image

clock-img

17.03.2008, 14:41

clock-img

anabanana

pencil-img

933

OMGuser posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

clock-img

17.03.2008, 14:54

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

dejmo z vozičkom na sprehod, trebušnjake, vpiši se k aerobiki in manj dej v usta...odreči se kruhu, sladkemu in alkoholu in boš videla željeni učinek.....

če ti pa res prow ostaja in dol visi, pejdi k splošnemu zdravniku in dobiš na recept tablete za hujšanje...ali pa si jih zrihtaš v kakšnem fitess centru.... še vedno pa ne bo šlo brez že zgoraj navedenega....

srečno.....

clock-img

17.03.2008, 14:58

clock-img

Anonimen

Po nobenih tabletah ne boš shujšala, sam zdravje si boš uničla. Po tabletah shujša samo denarnica.
Sicer obstajajo tablete ki zmanjšujejo tek, sam tud če jih ješ moreš manj jest in migat.
Kot so ti že svetovale ... kkšna organizirana vadba, vozičkanje, eliminiraj kruh iz prehrane, dost sadja pa zelenjave, veliko tekočine....

clock-img

17.03.2008, 20:26

clock-img

Anonimen

Tablete za hujšanje ti bojo edin ledvice (pa še kaj) skurle. (uničle do konca)

ne igraj se s avojim zdravjem.

clock-img

17.03.2008, 20:27

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Po nobenih tabletah ne boš shujšala, sam zdravje si boš uničla. Po tabletah shujša samo denarnica.



Se strinjam...user posted image

clock-img

17.03.2008, 21:00

clock-img

sončnica13

pencil-img

1553

Kaj ko bi rajši po športu posegla?!  

clock-img

17.03.2008, 21:04

clock-img

gruška

pencil-img

1774

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Po tabletah shujša samo denarnica.



user posted image user posted image user posted image  Pa še res je ....

Migat, migat, migat ... pa prehrana ... ful hvalijo Montignaca ... si probala?

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

clock-img

18.03.2008, 09:24

clock-img

Anonimen

Jaz sem probala že vse mogoče( v preteklosti) in verjemi, da je večina teh tablet larifari. Edino kar res pomaga je to kar so že ostale napisale gibanje in manj hrane. Vedno sem iskala lahek  način pri katerem ne rabiš nič delat(hujša pa res samo denarnica) pa sem videla da tako ne gre. Trenutno sem na ločevalni dieti in gibanju( sprehodi z user posted image , trebušnjaki, kaka aerobika) pa počasi gre. 

clock-img

20.03.2008, 21:48

clock-img

SOULatka

pencil-img

395

imaš neke tablete, ki pa delujejo v povezavi s športom: moji "znanci", ko sem še hodila na fitnes, so jedli:kofein pa še nekaj zraven...jim je dalo ful energije in seveda so lahko dlje delali aerobne vaje in s tem pač hitreje hujšali...
imaš tudi tablete: iz morskih lupinic, ki tud pomagajo v zvezi s telovadbo...

no, kakorkoli že, brez telovadbe, zdrave prehrane, ne pomagajo nobene tablete.

Je pač potrebna disciplina, vztrajnost, želja: po telovadbi, veliko tekočine, zdrave hrane in seveda najpomembnje: pozitivnih misli....

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem