cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ta nove, vztrajne TIGRICE 3.d(OH)

clock-img

08.11.2006, 07:29

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Živjo,

sem bila pri skupini Tigrice, ki je nekako poniknila, tako da se pridružujem tudi jaz.
V 14. dneh izgubila 2 kg - sem zadovoljna, ker sem nekajkrat grešila - krompirjeve počitnice so me zvile.
Tako, da ponovno v 1.razred.

lp

_____________________________

Ba

clock-img

08.11.2006, 07:55

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Barbel, boš pač še enkrat hodila v 1. razred. user posted image

Me imamo danes na jedilniku OH in kar je najboljše - sladico. user posted image
Jaz sem danes za zajtrk pojedla jabolko in eno malo masleno štručko. user posted image  Mi jo je naš najmlajša dobesedbo tiščala v usta. Ko pa enkrat prideš na okus, pa tako veste, da se ne moreš več upret.user posted image user posted image
Za kosilo pa bom pizzo (če ne bom hitro doma), sicer pa špagete (s polivko ali pa čisto brez).
Za zvečer pa še ne vem

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

08.11.2006, 08:14

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

Jutro vztrajne in dobrodošla Barbel!¨
Kar se jedilnika tiče nimam pojma kaj jeste ve in kaj skupaj,..
jaz imam danes za zajtrk 1 jabolko (70 kacl) za malico 1 kivi (55 kacl) za kosilo zelenjavno juho cca (400 kcal) + mandarino (50 kcal) za večerjo pa navadni jogurt z 0,1% maščob (100 kcal) torej skupaj = 675 kcal

p.s. se že pozna da gre nekaj ven oz. dol z mene kr  čutim kak sem polna energijeuser posted image
lp

clock-img

08.11.2006, 08:14

clock-img

tinkatonka

pencil-img

5211

Dobro jutro punce!

Jaz sem pokonci že od 5:30. Ja moj sin mi žal ne pusti spati. user posted image  Sicer je pa tko vsak dan. Sej bi bilo vse lepo in prav, če bi spal vso noč, pa moram tudi ponoči vstajati od 2×-10× na noč. Čez dan mi seveda zmanjkuje enrgije.

Danes za zajtrk sem pojedla banano na kolobarčke. Je bil prav užitek počasi uživati v banani, zraven 3dcl vode in potem še kavo z "majhnim grehom" (mlekom). Drugo banano bom pojedla pa ko pridem iz plavanja s tamalim, ker sem ponavadi takrat na smrt lačna, pa si bom privoščila takrat banano. No sicer pa sem jaz 1 dan za vami, torej me danes čaka riž z tenstano zelenjavo.

telovadba: mislim da jo bova danes po kosilu z Anejem pičila na sprehod z ruzakom tukaj po okoliških travnikih. Bo prov luštno, če bo sonček.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

clock-img

08.11.2006, 08:40

clock-img

rozarozica

pencil-img

48

Dobro jutro ta nove, vztrajne, tigrice.

Danes je moj 6.dan. Zjutraj 2 mandarini, kosilo krompirjeva solata, malica ker imam večerjo lahko šele čez 8 ur: jabolko, večerja pol manj.

Navijam za nas user posted image

_____________________________

1.3.07 = ITM 21,8

CILJ 29.5.07 = ITM 18,6

clock-img

08.11.2006, 09:24

clock-img

fionaP

pencil-img

431

Ja, tigric ni večuser posted image , se vam bom še jaz pridružila, če lahko.

clock-img

08.11.2006, 11:26

clock-img

ELENCA

pencil-img

81

ta nove, vztrajne TIGRICE!!
kako ste kaj? A vas kaj zebe?
jedilnik za danes:
Z: kava , 2 mandarini
K: zelenjavna pizza
V: palačinke  user posted image user posted image

komaj čakam večerjouser posted image

no lep dan še naprej vsem vztrajnim tigricamuser posted image user posted image

clock-img

08.11.2006, 12:00

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

No, jedilnik pri nas pa je
Z: kava in mandarini
K: polenta in zelenjavno paradižnikova omaka
V: ena čokoladna rolada

Njami

clock-img

08.11.2006, 12:44

clock-img

katjandraž

pencil-img

1238

Še jaz se vam pridužujem, če me sprejmete. Jaz sem začela z ločevalno dieto pred prejšnji ponedeljek, torej je danes moj 17. dan. Moj cilj je izgubiti okoli 15 kg. Teden, preden sem začela s hujšanjem, je minil v znamenju nažiranja, kar je pomenilo, da sem šla v enem tednu skoraj 2 kg gor. To se je valjda poznalo pri prvem tehtanju (sem se odločila, da se tehtam vsak ponedeljek), saj sem imela -3,6 kg. Ta ponedeljek je bilo že -5 kg.user posted image

Jaz sicer danes nimam OH dneva (na žalost), ampak B, tako da vam bom spet malo štrene zmešala. Danes si bom naredila kar hrenovke in zeleno solato z malimi paradižniki, na koncu pa seveda juho, se mi ne ljubi kuhat, čeprav sem bila še včeraj odločena, da si naredim puranove zrezke po receptu iz Rine. Za večerjo pa samo pol hrenovke in malo solate, seveda brez juhe in kruha.

Trenutno ne telovadim, ker nimam volje doma telovadit, user posted image  pa je tri tedne službeno v tujini, tako da ne morem na kakšno vodeno vadbo, ker imam doma 2 malčka, oz. 4 letnega pobalina in 8 mesečno dojenčico, ki ne zgleda več kot dojenčica.

 
Sem se vam malo predstavila. Vidim, da ste vse zelo pridne, kar tako naprej. Ko se enkrat stehtaš in ugotoviš, da grejo kg lepo dol, dobiš novo voljo za tole dieto in gre super. Ko pa ratajo kavbojke široke, je pa itak the best. Moj prvi cilj je, da spravim poročni prstan na roko, ker ga ne morem nosit že več kot eno letouser posted image (zatekanje in rejenje med nosečnostjo, zdaj pa odvečni kg).

Grem hitr še user posted image , preden se mala zbudi.

clock-img

08.11.2006, 16:14

clock-img

Anonimen

Dans sm pa ful lačna.user posted image

Moj jedilnik je takšen:
Zajtrk:1 banana
Kosilo:mala solata,2 žlici testeninov
Kosilo 2:3 žlice testeninov s ketcupom
Večerja:nekaj sladkega-njami!:)


clock-img

08.11.2006, 16:31

clock-img

trixi

pencil-img

741

ojla
sem bla pridna brez nič jest cel danuser posted image
toliko o mojih načrtih v zvezi z rednim prehranjevanjem
sicer pa moj jedilnik danes

Z:kava,pol domačega krofa
K:user posted image
M:polnozrnate testenine s pestom,rdeča pesa
V:mogoče bom naredila tiramisu

Zdej smo pa tam...ločevalna dieta pa v tiramisu se ja da jajca B pa piškoteOH,a pol lahko to jemuser posted image
Pa v pašti so tud jajca,pa palačinke je tud moka pa jajca pa še mleko pa kao da različnih B ne smeš mešatuser posted image
Ma jast ne razumem glih najbolj vsega skupaj,men je bol važno,da me kdo vzpodbuja pa tud mal okrega user posted image če je potrebno.Tiramisu bom pa naredila,sem se že odločla,bo še za druge mal veselja z mamino dietouser posted image

clock-img

08.11.2006, 18:44

clock-img

Anonimen

Hoj!
Mene zanima katera je sedaj dejansko pri ta'novih?user posted image
Ker s tem ko pišete recepte za druge dneve, nam delate skomine. Mislim, da to ni dobro za motivacijo.
Jutri je namreč naš prvi sadni dan, pa če bom brala o picah in čokoladah, itd.... Ne vem, ne vem....

Pa brez zamere.
Jaz namreč vedno prehitro obupamuser posted image , pa me malo moti vsa ta zmešnjava.

clock-img

08.11.2006, 21:33

clock-img

Anonimen

Tud mene moti ta mix.Zdej hujšamo že vse skupaj.So posti izgubili dejanski smisel.Jaz sem ta'nova.In bi blo dobro,da se javljamo tu gor sam te,ki imamo isti dan po dieti.Kak bomo to rešile?

user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.11.2006, 21:39

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

IZVIRNO SPOROČILO: elanor

Tud mene moti ta mix.Zdej hujšamo že vse skupaj.So posti izgubili dejanski smisel.Jaz sem ta'nova.In bi blo dobro,da se javljamo tu gor sam te,ki imamo isti dan po dieti.Kak bomo to rešile?

user posted image user posted image user posted image



Ok. Torej vse ostale vljudno vabim klepetat k meni in katjandraž.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem