cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

sušilni stroj

clock-img

16.01.2007, 07:32

clock-img

kaj@

pencil-img

346

ko je bilo že nekaj govora o sušenju perila,mene pa zanima ,kateri sušilni stroj bi nam priporočile,nameravam ga ravno kupit pa ne vem sploh kje začet,na kaj moraš biti pazljiv...?

clock-img

16.01.2007, 07:46

clock-img

iva01

pencil-img

961

Mi imamo od Gorenja (kondenzacijskega) sem zadovoljna z njim, do zdej dela čist brez napake ( 2 leti), aja kupol smo ga pa čist na pamet, ko sem ga kupovala sem se mal pozanimala in vsak je reku da je tist ko ga ima doma najboljši, in vse znamke strojev so delale brez problemauser posted image user posted image user posted image user posted image , potem smo pa kr tega v trgovini izbral, pa mi do zdej še ni žal.

clock-img

16.01.2007, 08:09

clock-img

Anonimen

js imam pa whirpoola, ki naj bi bili dobri ampak mi je crknil že 3x! dvakrat mu je šel termostat, je vrtel, pa mrzlo pihal tako ni nič posušil. ravno zdej mi je spet crknil, zdej pa piha, pa vrti ne user posted image  pa še prokletega serviserja ne morem niti priklicat kaj šele da bi prišel! mater mu!

clock-img

16.01.2007, 09:30

clock-img

jana26

pencil-img

288

Mi imamo tudi od Gorenja kondenzacijskega, sem zadovoljna z njim in če bi se ponovno odločala za nakup bi izbrala Gorenje.

Čeprav sem morala po 1 mesecu klicati serviserja, ker je neka žička drsala po bobnu in je zelo čudno ropotal.

clock-img

16.01.2007, 10:08

clock-img

asso

pencil-img

3700

Mi smo ga glih včeraj pripeljali domov in v teh dneh sem kar neki prečekirala glede strojev.

Absolutno najboljša znamka je Miele, vendar tudi zelooo draga. Odvisno od tega koliko si pripravljena porabiti. Več kot toliko se ti šparati pri tem ne splača, ker potem je vprašanje kako bo posušilo.

No mi smo se odločali med Gorenjem:
http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=F7206E2E-84B1-A797-16C2-F9A395DAE279&linkid=15

Najcenejši je v BigBangu


in Boschom:
http://www.top-service.si/?mod=catalog&action=productDetails&ID=145


Na koncu smo izbrali Bosch, ker prodajalec (kolega) je zagovarjal Bosch-a. Boljši materiali, boljši boben... Čeprav jaz sem še vedno v dvomih.

Če si iz Ljubljane je najcenejši na tej povezavi, ki sem ti prilepila, drugače je cena 646 €.

Sicer dobiš tudi cenejše, ampak z manj programi (funkcijami)...

Baje, da je zelo priporočljivo, da ima program za volno...

Upam, da sem ti kaj pomagala.

Lp asso

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

clock-img

17.01.2007, 06:01

clock-img

kaj@

pencil-img

346

hvala vam za informacije,lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem