cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

strije :(

clock-img

06.02.2006, 11:32

clock-img

chips

pencil-img

758

Ali obstaja kakšen način da se jih da odstraniti(poleg operacije)?
Od poroda mi je ostal trebuh poln strij ooli popka,po bedrah jih imam na zunajnji in notranji strani in še malo nad kolenom.user posted image user posted image
Kako se rešiti tega user posted image




_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

clock-img

06.02.2006, 11:45

clock-img

pikica123

pencil-img

140

Pozdravljena!

Jst mam tudi ful strij od nosečnosti. Sicer samo po trebuhu,ampak so res ful vidne. 
Obstaja aparat green flash,ki se uporablja za različne namene, baje da tudi zmanjša vidnost strij. Sam ti  flashi so ful dragi. En flash je okrog 500-1000sit, pa ni še vse skup nič. Baje,da jih rabiš vsaj enih 20 za eno terapijo.
Najbolš,da uprašaš kašno kozmetičarko, ki ga ima.

Lp

clock-img

06.02.2006, 11:54

clock-img

total

pencil-img

4453

Lasarsko se da odstranit,ampak ni 100%.

clock-img

06.02.2006, 12:04

clock-img

ma-ja

pencil-img

471

No, sem vesela, da nas je več. Na laser ne iti, ker samo plačaš, efekta pa ni prav nobenega. Povem iz lastnih izkušenj. Sčasoma strije obledijo, pa tudi sončenje pomaga. Pa čim več telovadbe, da se koža malo napne. Drugega pa ni, ker je to pregloboka poškodba kože. Operacija pride v poštev, če ti je ostala prevelika koža. Potem ti z odvečno kožo odstranijo tudi del strij.
Pač, davek za naše sončke. Tudi jaz sem plačala zelo velik %!

clock-img

06.02.2006, 16:42

clock-img

Cikica

pencil-img

516

Tudi jaz imam strije,vendar samo po trebuhu.Čez čas zbledijo,pomaga pa tudi sončenje,jaz hodim v solarij in do poletja bo sigurno kaj boljše.Probaj če imaš možnost iti v solarij,meni je že lani pomagalo.user posted image .Ne pa sigurno nisi edina s temi strijami

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/




clock-img

09.02.2006, 13:02

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Pozdravljena!
Tudi jaz imam polno strij okoli popka in sem se ful presekirala kako in kaj.Potem sem pa lani stopila v kopalke in me nihče ni gledal z nakim obupom,no saj jaz nisem opazila,tako da se ne obremenjujem več toliko.Bom pa malo več potelovadila pa tudi v solarij se bom odpravila potem bom pa videla!

clock-img

09.02.2006, 16:31

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

Pa mene so strije dobile tako, da glava peče (bi jih kamot lahko izvažala), ampak samo po trebuhu, drugje ne.Sem pa v času nosečnosti skozi mazala pa nič efekta user posted image . Na spodnjem delu trebuha so debele skoraj za palec, v glavnem hudo, ah pa bomo že nekak, samo da je z našo sončico vse ok.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

clock-img

09.02.2006, 20:44

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz pravim, da so strije spomin na nosečnosti. user posted image user posted image user posted image user posted image
Saj 3 nosečnosti so meni tudi pustile kar precejšen % strij. user posted image user posted image   Imam jih pod popekom (te se na srečo skrijejo pod kopalke in jih vidi le user posted image user posted image ), okoli popeka pa jih tudi imam in te ponosno kažem. user posted image
Vendar lasersko si jih res ne mislim odstranjevat. Saj drugi ne vidijo tako grozno, kot se tebi dozdeva.

clock-img

11.02.2006, 08:19

clock-img

matahari

pencil-img

223

Jaz imam strije že od prvih dveh porodov, zdaj v tretji user posted image jih bom sigurno tudi fasala pa kljub temu, da porabim na kg olj in kremic..očitno naš davek..sem mi pa zdi, da se po sončenju še bolj vidijo, ker ostanejo svetlejše...vsaj pri meni user posted image

clock-img

12.02.2006, 21:44

clock-img

Emm

pencil-img

181

Hvala bogu da je ena omenila te strije.Jst se še v ogledalo neupam pogledat ker me je groza.user posted image
Za mene so strije bile tabu tema.Sedaj pa je amali dopolnil 1 leto in jst ful shujšala,pa mi je ostal malo trebuh in mi pravi kolegica da tudi s telovadbo ga nebom spravila dol ker imam ful strij po spodnjem delu trebuha in je koža preveč razvlečena.Zato bo trebuh kr ostal kakršen je.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem