cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

sterilizacija črpalke&stekleničke

clock-img

22.06.2009, 14:54

clock-img

tinchek1980

pencil-img

13

Drage mamice ...
zanima me, kako pogosto sterilizirate prsno črpalko in stekleničko?
Hvala za odgovor.

clock-img

22.06.2009, 15:01

clock-img

misa4

pencil-img

637

Zdaj ne več. Ko je bil pa majhen pa vsak večer s chicco sterilno tekočino, ker je v vodi veliko kamna in so bile flaške čisto bele.

clock-img

22.06.2009, 16:08

clock-img

vanilla

pencil-img

875

Pred prvo uporabo sem stekleničke enostavno prekuhala v štedilniku v vodi.
Zdaj pa jih vsake toliko mečem v pomivalca, nič ne steriliziram z nobeno tekočino.
Vodni kamen pa se lepo "uniči", če vodo prefiltrirate z Brita posodo za vodo, ki ima filter in potem to prefiltrirano vodo prekuhate. Nič več ne bodo lonci in flaške beli.

clock-img

24.06.2009, 15:40

clock-img

tinchek1980

pencil-img

13

Jaz sem tudi kar prekuhala na štedilniku ... da bi kupovala še aventov sterilizator mi pa niti na pamet ne pade.
Kaj pa dude, verjetno jih je tudi pametno pred prvo uporabo prekuhati?

clock-img

26.06.2009, 00:09

clock-img

nananaja

pencil-img

1498

pred prvo uporabo jih je pa res dobro prekuhat.
kasnej jih jst sam s kropom splaknem

clock-img

26.06.2009, 07:35

clock-img

KOKICA32

pencil-img

12528

IZVIRNO SPOROČILO: tinchek1980

Drage mamice ...
zanima me, kako pogosto sterilizirate prsno črpalko in stekleničko?
Hvala za odgovor.



Prsno črpalko sem do 1 meseca sterilizirala vsak dan, prav tako flaško.
od 1-2 meseca na vsake 3 dni, od 3 meseca dalje pa še zelooo poredko..na teden ali še manj.

clock-img

26.06.2009, 10:11

clock-img

linči 312

pencil-img

182

prsno črpalko in flaške obvezno pred prvo uporabo. tudi dude. no potem pa jih perem le pod vrelo vodo. v flaško kanem še malo (ampak res le kapljico) sredstva za pomivanje posode in potem dobro operem s ščetko za flaške in sperem pod vrelo vodo (ja je hudič, ker mam vse prste pol skor opečeneuser posted image no sam za našo pikico se je pač treba potrudit. stara je 2,5m in sem do sedaj le enkrat vmes prekuhala vse stekleničke.

clock-img

26.06.2009, 17:22

clock-img

daisyb

pencil-img

419

crpalko steriliziram vsakic po uporabi...steklenicke pa sam dva al tri krat na dan. nabavili smo aventov sterilizator za v mikrovalovno (stane okol 30 al 40 eur) in je zelo prakticen, ce mate mikrovalovno.

lp,

daisyb

clock-img

27.06.2009, 11:33

clock-img

Greenie

pencil-img

234

Prvi mesec sem jih prekuhavala v vodi na štedilniku (minuto ali dve), kasneje pa čedalje bolj po redko. Imamo pa deževnico, tako da k sreči niso postale bele od kamna.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem