cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

sterilizacija-zaščita

clock-img

20.07.2005, 21:39

clock-img

dejčka2

pencil-img

302

Zanima me kakšni so pogoji za sterilizacijo.
Stara sem komaj 25 let, imam pa 3 otroke. Imam sploh kakšno možnost?

clock-img

20.07.2005, 21:58

clock-img

Anonimen

Nimaš. Prvi pogoj je, da ženska dopolni 35 let.
Menda pa žensko sterilirizirajo, če njen ginekolog meni, da je to potrebno-če bi jo naslednja nosečnost kakorkoli življensko ogrožala, seveda.
Pozdravčke, Nojči:sloncek:

clock-img

20.07.2005, 22:13

clock-img

žogica marogica

pencil-img

50

Lahko tudi pred 35. letom, če imaš 3 carske reze. Najbolje, da vprašaš svojega ginekologa.
LP

clock-img

20.07.2005, 23:37

clock-img

Annny

pencil-img

4837

Sterilizacija ni zanesljiva metoda..enkrat je bila tu na forumu odprta tema o tem, da sta se dala sterilizirat neka zakonca, pa je žena vseeno zanosila- in to z možem.
Kljub temu (morebitnemu ukrepu) bosta morala paziti.
Res je- za sterilizacijo lahko zaprosi človek, star najmanj 35 let.

Lp

clock-img

20.07.2005, 23:39

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Poznam punco, kjer so doma štirje otroci. Po dveh se je mama dala sterilizirat - in zanosila. Nato se je dal sterilizirat še oče - in je spet zanosila. Je pa to bilo kar nekaj let nazaj, najstarejša hčerka ja stara 25.

clock-img

21.07.2005, 06:59

clock-img

ditkaaida

pencil-img

113

Saj vem, da te zanima sterilizacija pa vseeno: sem brala zadnjič o naravni metodi zaščite: ingrid trobisch - z veseljem biti ženska na strani 47, 48, 49 .. razlaga o plodnih dnevih.
Razlaga ( dokazano), da je ženska plodna samo štiri dni v mesečnem ciklusu. Z nekaj mesečnim opazovanjem same sebe (povečanje sluzi, ščipanje v jajčnikih, rahlo nabrekle dojke) in merjenjem telesne temperature, trdi, da lahko točno določimo naše plodne (nevarne za tiste,ki ne bi mele več otrok)in neplodne (varne) dni in noči.
Vsak otrok je zadeva posameznega starša. Predvidevam, da imaš rada otroke. Kaj pa če si boš čez 15 let zaželela, še kakšnega. Ne zapiraj svojih vrat rodnosti. Ženskam tako prehitro mine. Moški jo lahko ohranijo do pozne starosti.
Spoštovana. Ne želim, da to razumeš, kot da ti želim soliti pamet. Samo premisli.
Mene jezi, ko vsepovsod beremo večinoma o ženskih sterilizacijah ( tudi pri živalih). Moški pa lahko veselo trosijo svoje seme naokrog.

clock-img

21.07.2005, 14:30

clock-img

lenika

pencil-img

6143

V vsakem primeru se mi zdiš premlada za tak odločilen korak.

clock-img

06.08.2005, 22:51

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem