cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

seminarska - alergija na laktozo

clock-img

27.02.2006, 12:54

clock-img

tomazzab

pencil-img

1

pozdravljeni!
Izdelujem seminarsko nalogo o alergiji na laktozo in rabim pomoc
tistih ki se z njo srecujejo. 
Ko sem iskal podatke sem ugotovil da imam recejsnjo sreco, da pri dveh otrocih tega ne poznam.
O sami alergiji in o tem kako se ji izognemo sem nasel precej podatkov in spolsno o nadomestnih zivilih. Rabim pa konkretna imena proizvajalcev in imena zivil s katerimi lahko nadomestimo mleko in mlecne izdelke.
V naprej hvala za pomoc  
Tomaz.

p.s.  
Ce bi kdo mislil da je to reklamna poteza naj mi pise na moj email:
tomaz.zabukovnik@telemach.net

clock-img

27.02.2006, 13:17

clock-img

mojcapr

pencil-img

457

Nadomestek za dojenčke SOJAMIL od Milupe. Drugače pa sojino in riževo mleko. Potem deserti SOYAGE nekak nadomestek jogurta in razni pudingi. Najboljše je če greš v INTERSPAR in tam na bio oddelku poiščeš proizvajalce, jaz jih zdaj na pamet ne vem. ALI PA tudi v DM je kar nekaj izdelkov. Če te še kaj zanima pa me vprašaj. Upam, da sem ti vsaj malo pomagala.

clock-img

28.02.2006, 11:18

clock-img

tehnofil

pencil-img

3160

Najboljši okus sojinega mleka imajo v E'Lclerku. V zeleni francoski embalaži. Drugje te vrste nimajo.
Za dojenčke je od MILUPE nadomestek PREGOMIN

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem