cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

rižolino

clock-img

20.12.2005, 13:19

clock-img

Sofi

pencil-img

528

Moj sinko je pravi jedec in zdaj pri 4,5 mesecih mu moje mleko in dodatek Conformil 2 (3 obroke ga dojim, 3 dodajam) ne zadostuje več. Morali bomo umisliti neko novo hrano zanj in me zanima ali je bolje, da mu najprej ponudim rižolino v mleko ali pasirano jabolko.
Torej kdaj ste ve začele dajati rižolino - ali ste ga sploh, ali kaj podobnega?
Ste začele s sadjem ali sadnimi sokovi?
Toliko sem že prebrala o tem, da zdaj več nič ne vemuser posted image .

LP

clock-img

20.12.2005, 13:37

clock-img

petraz

pencil-img

1328

Mislim, da lahko začneš z drugo hrano. Jaz sicer še dojim, vendar sem pri petih mesecih začela z banano, korenčkom, rižem, zelenjavo itd. Keksolino naš ne mara... Po jabolčni kaši pa ga je napenjalo. user posted image  

clock-img

20.12.2005, 14:06

clock-img

Anonimen

Mi smo začeli pri 4,5 mesecih in sicer s pasiranim jabolkom. Potem z banano. POtem pa še s hruško. Nekje vmes sem se pa odločila, da mu kupim Rižolino in ga zdaj dobi vsako jutro za zajtrk. Naredim ga pa ne preveč redkega, ker redko potem kar spljuva ven user posted image
Sokcov pa mi nismo prakticirali. Ker smo komaj prišli do tega, da mulo spije vsaj 30ml čaja na dan user posted image  Drugač je pa pravi jedec.
Sem mu pa jaz že na začetku dajala kar ene 4 čajne žlice jabolčka (ne vem, koliko znese to tistih njegovih majčkenih žličk)...

Pa nasvet: ne preveč brat, ker nakon res ne boš vedla, kako in kaj. V bistvu je čist simpl user posted image  no, meni se tudi ni zdel tako...pa zdaj ploskam user posted image da zmorem user posted image

Veliko užitkov, če pa kaj rabiš, pa kar vprašaj user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem