cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

reklame za hujšanje

clock-img

01.02.2008, 16:40

clock-img

dana

pencil-img

1395

Ta teden enkrat sem brala v reviji Bonbon o neki čokoladi s katero shujšaša 18 kg v 21 dni. To še ni vse, pri tem lahko normalno ješ, brez gibanja, samo po vsakem obroku en košček čokolade.
Mislim, a kdo to verjameuser posted image user posted image

Kako lahko dajejo take reklame v časopise? Meni se to zdi veliko zavajanje kupcev. Me zanima če bi se dalo tole znanstveno dokazat.

Pa to ni edina reklama za hujšanje, ki me je zmotila. Jih najdeš v vsaki reviji.

clock-img

01.02.2008, 16:41

clock-img

Anonimen

Ja, to so tiste čokolade, ki jih svizci zavijajo user posted image user posted image
V glavnem, nakladajo.

clock-img

01.02.2008, 16:59

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Meni grejo tudi razne reklame za hujšanje na živce. Če bi vse tisto držalo, ne bi bil noben več debel.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.02.2008, 17:12

clock-img

Anonimen

Mene je pa zmotila tale knjiga ogljikovi hidrati.Reklamirajo ,da shujšaš,samo zakaj je potem toliko Američanov debelihuser posted image

clock-img

01.02.2008, 17:26

clock-img

Anonimen

Zato, ker knjigo samo berejo user posted image user posted image  

clock-img

01.02.2008, 18:01

clock-img

Anonimen

Očitno,ja.
Sej jest sm jo prebrala večkrat pa nič.user posted image

clock-img

01.02.2008, 20:13

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: dana

Ta teden enkrat sem brala v reviji Bonbon o neki čokoladi s katero shujšaša 18 kg v 21 dni. To še ni vse, pri tem lahko normalno ješ, brez gibanja, samo po vsakem obroku en košček čokolade.
Mislim, a kdo to verjameuser posted image user posted image

Kako lahko dajejo take reklame v časopise? Meni se to zdi veliko zavajanje kupcev. Me zanima če bi se dalo tole znanstveno dokazat.

Pa to ni edina reklama za hujšanje, ki me je zmotila. Jih najdeš v vsaki reviji.



Verjetno so učinkovitost dokazali na kakšni ameriški univerzi. user posted image user posted image user posted image  Verjetno na tisti, kjer ne vejo, kje je Evropa.user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.02.2008, 22:31

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Jaz sem enkrat nasedla tej reklami, šlo je za neke ananasove kapsule, s katerimi naj bi shujšal okrog 10 kg v enem mesecu.
Jaz sem to pridno jedla, seveda pri hrani nisem nič pazla in ko sem se po mesecu dni stehtala sem imela še 2 kg zraven.
Skratka živo nategovanje, saj če bi bilo to res bi bili vsi suhi.

clock-img

10.02.2008, 22:21

clock-img

Anonimen

neke ananasove kapsule, s katerimi naj bi shujšal okrog 10 kg


A to so tiste, ki ločijo maščobo od vode?user posted image  A je kdo od teh znanstvenikov poskušal zmešat olje in vodo?user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem