cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

razočarana

clock-img

11.08.2008, 10:04

clock-img

*alja*

pencil-img

1889

kot vedno pri vseh nagradnih igrah sem razočarana. Bila sem ena od nagrajenk Digifota in od tega je minilo že kar nekaj časa, nagrade pa od nikjer.

Obvestila sem tudi Wahoo RR, ki mi je 22.7 odgovorila da bo preverila kje se je zaustavilo. No in od tega je že nekaj časa, odgovora pa od nikoder.

Pa ni panike, sploh se negre za nagrado, ampak za neka pravila in zavajanje, kar pa ni fer.

Če bi mi sporočili da nagrade pač nebo ok je pač nebo, bi se lepo zahvalila in adijo, zdaj sem pa mal razočarana, nad sistemom.

Morala sem mal pojamrat in napisat mojo "izkušnji z nagradnimi igrami".


< Sporočilo je popravil *alja* -- 11.8.2008 10:05:19 >


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


clock-img

11.08.2008, 15:34

clock-img

silvya

pencil-img

1770

HB da nikoli nič ne zadanem. user posted image So mi vsaj takovrstna razočaranja prihranjena. user posted image

clock-img

11.08.2008, 19:05

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

*alja* malo povprašaj kaj na pošti..

Tudi sama sem bila nagrajenka Hipp-a, pa nagrade ni in ni bilo. Vse punce so jo prejele, le jaz ne. Pa sem tudi žnarala Wahoo.
Nakar me kličejo s pošte, da če ne nameravam dvigniti paketa, ker ga bodo poslali nazaj. Nagrada je prispela, paketa pa ni dostavil nihče oz. ni o dostavi pustil nobenega obvestila.

clock-img

11.08.2008, 20:03

clock-img

Wahoo RR

pencil-img

3190

Pozdravljena še tukaj

Kot sem vam odgovorila, sem dala povpraševanje naprej k naročniku.
Za nagrade so seveda odgovorni naročniki nagradnih iger.

Preverjanje sem poslala še isti dan, res pa je, da so dopusti in verjetno zaradi tega ni odgovora.
Ko ga prejmem, vas obvestim.

Do sedaj so bile vse nagrade poslane, nikjer ne prihaja do zavajanja in sem prepričana, da bo tako tudi naprej.

Malo potrpljenja, pa bo. Res pa lahko preverite tudi na svoji pošti.  

_____________________________

Lp,
Wahoo RR


clock-img

17.08.2008, 13:56

clock-img

t*e*j*k*a

pencil-img

1615

IZVIRNO SPOROČILO: silvya

HB da nikoli nič ne zadanem. user posted image So mi vsaj takovrstna razočaranja prihranjena. user posted image



Hja se lahk kr podpišem pod toleuser posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem