cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

računalničarji

clock-img

11.10.2006, 11:22

clock-img

eva1

pencil-img

4835

No na CD-ju imam kratek filmček in rada bi naredila par slikic iz tega filma-kako? 

clock-img

11.10.2006, 14:20

clock-img

dix

pencil-img

897

S čim si ta filmček predvajaš? Vsi razni playerji imajo funkcijo SNAPSHOT, samo je odvisno kje jo najdeš.

Zato me zanima kaj uporabljaš da ti takoj povem kje je, power DVD, NERO, BSPlayer...?. (razen za win media player ne vem)

clock-img

11.10.2006, 14:42

clock-img

GATA

pencil-img

550

Mene pa zanima za BS player kje je?

Thx

clock-img

11.10.2006, 14:50

clock-img

dix

pencil-img

897

IZVIRNO SPOROČILO: GATA

Mene pa zanima za BS player kje je?

Thx



desni klik - options - capture frame - original size
ali poenostavljeno, med predvajanjem na tistem mestu ko hočeš poslikat stisni P

clock-img

11.10.2006, 15:56

clock-img

GATA

pencil-img

550

Kje oz. kam se pa slika shrani oz. kje je, kako priti do nje?

clock-img

11.10.2006, 16:07

clock-img

GATA

pencil-img

550

Sem že pogruntala user posted image

clock-img

11.10.2006, 18:42

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Ja imam NERO, pa prosim pomagaj, ker ne poštudiram...kam pa se potem slike shranijouser posted image
Hvala

clock-img

11.10.2006, 21:37

clock-img

dix

pencil-img

897

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Ja imam NERO, pa prosim pomagaj, ker ne poštudiram...kam pa se potem slike shranijouser posted image
Hvala



meni nero shrani v mapo NErO ki je v mojih dokumentih, drugače pa se poslikane zadeve začnejo z NDVD_ (jih lahko tako poiščeš). Drugače pa pri neroju desni kli, posnami sliko ali pa skrajšano C.
 
 

clock-img

11.10.2006, 21:38

clock-img

dix

pencil-img

897

IZVIRNO SPOROČILO: GATA

Sem že pogruntala user posted image



je bila malohuda a ne? jaz jih še zdaj včasih ne najdem... hehe, tisti WEBTECH me vedno zezne

clock-img

11.10.2006, 22:46

clock-img

eva1

pencil-img

4835

IZVIRNO SPOROČILO: dix

IZVIRNO SPOROČILO: GATA

Sem že pogruntala user posted image



je bila malohuda a ne? jaz jih še zdaj včasih ne najdem... hehe, tisti WEBTECH me vedno zezne



Sm jst tut poskusla z BSplayerjem, pa mi lepo shrani sliko, samo potem ko grem gledat, kr ni nič, oz. mi shrani sliko z 0 KB-kva pa je to narobe???

clock-img

11.10.2006, 23:19

clock-img

GATA

pencil-img

550

IZVIRNO SPOROČILO: dix

IZVIRNO SPOROČILO: GATA

Sem že pogruntala user posted image



je bila malohuda a ne? jaz jih še zdaj včasih ne najdem... hehe, tisti WEBTECH me vedno zezne



WEBTECH - khm khm - o čem ti to user posted image   (p.s. včasih mi ne potegne user posted image )

Jaz sem v Preferences kar določila direktorij. Tako da mi ni treba še kam posebej premikat pa dajat.

Se pa uredi v Preferences -> General .... na desni strani spodaj piše Directory for capture images, Image format - določiš lahko tip slike (jpg al pa bmp) in Capture file name format kako se začne ime fajla.

Evo ti ga na - več glav več ve user posted image

clock-img

11.10.2006, 23:24

clock-img

GATA

pencil-img

550

IZVIRNO SPOROČILO: eva1


Sm jst tut poskusla z BSplayerjem, pa mi lepo shrani sliko, samo potem ko grem gledat, kr ni nič, oz. mi shrani sliko z 0 KB-kva pa je to narobe???



Dej probi še kakšen drug film. Ej drgač pa pojma nimam, da fajl maš pa ni nič? Si zihr da je to od BS playerja? Men je naredu začetno fajl bscap000.jpg; bscap pa je začetna končnica. Kakšno maš pa ti?

clock-img

11.10.2006, 23:58

clock-img

GATA

pencil-img

550

IZVIRNO SPOROČILO: GATA

WEBTECH - khm khm - o čem ti to user posted image   (p.s. včasih mi ne potegne user posted image )



Ma kok sm jst dons blond user posted image  da mi že kr škod. Mi res počas dons vleče user posted image user posted image user posted image

Sem pogruntala user posted image

clock-img

12.10.2006, 07:39

clock-img

eva1

pencil-img

4835

IZVIRNO SPOROČILO: GATA

IZVIRNO SPOROČILO: eva1


Sm jst tut poskusla z BSplayerjem, pa mi lepo shrani sliko, samo potem ko grem gledat, kr ni nič, oz. mi shrani sliko z 0 KB-kva pa je to narobe???



Dej probi še kakšen drug film. Ej drgač pa pojma nimam, da fajl maš pa ni nič? Si zihr da je to od BS playerja? Men je naredu začetno fajl bscap000.jpg; bscap pa je začetna končnica. Kakšno maš pa ti?



ja vse mi tako naredi, shrani , končnica ista kot pri tebi....vse kao ok, samo velikost kr 0 kbuser posted image user posted image user posted image

clock-img

12.10.2006, 10:02

clock-img

GATA

pencil-img

550

eva1 res nebi vedela zakaj je temu tako user posted image .

clock-img

12.10.2006, 10:50

clock-img

dix

pencil-img

897

IZVIRNO SPOROČILO: eva1


ja vse mi tako naredi, shrani , končnica ista kot pri tebi....vse kao ok, samo velikost kr 0 kbuser posted image user posted image user posted image



tu pa se niti meni ne sanja kaj bi bilo. zamenjaj player, probaj s katerim drugim. Meni naprimer zadnje čase več power dvd noče slikat, zato sem prešla na neroja ali pa BS-a

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem