cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

punce, pomoč-incredimail

clock-img

13.06.2006, 20:27

clock-img

Anonimen

torej, naložila sem si.. zdej pa nič ne dobim, niti ne morem poslat, ker je kao nekaj narobe.. z enim računom pop3 in stpm..-- kaj naj tukaj napišem, ko odpiram račun...

pa kako naj pol naredim, da hodi vsa pošta iz volja.net in kabelnet.net v ta "mail"..

sem čist mim za takšne stvari...

hvala za pomoč

clock-img

13.06.2006, 20:37

clock-img

NinaŠ

pencil-img

5709

Sicer sem laik, ampak poskusi: Tools -> Accounts -> Add - mislim, da ti bo samodejno prenesel nastavitve iz Outlooka (če si tega prej uporabljala), drugače pa (spet mislim da user posted image ) moraš vse nastavitve (strežniki, geslo, naslovi) prepisati ročno.

clock-img

13.06.2006, 20:39

clock-img

Anonimen

hvala za odgovor

outlooka nisem uporabljala, zato tud nimam tega naslova pa tega..

en mail imam na volja.net, drugega na kabelnet.net

torej, iz kje naj poberem te "pop3" in tako naprej..

clock-img

13.06.2006, 20:50

clock-img

NinaŠ

pencil-img

5709

hm, no tu pa nastane težava - ne vem odgovora. Mogoče, če bi malo pobrskala po dotičnih spletnih straneh (gmali npr. ima te informacije za uporabnike, samo oni so "specializirani" za maile)? ali pod Orodja -> Računi -> Možnosti v tvoji dosedanji pošti (pomoje bi morale biti tam tud nastavitvve?)?
Sem zdajle gledala - tudi v Incredi... boš te strežnike vpisala v Tools -> Accounts -> Properties...

bom malo pobrskala in ti javim, če kaj ugotovim (če pa prej rešiš problem pa sporoči user posted image )

clock-img

13.06.2006, 20:52

clock-img

NinaŠ

pencil-img

5709

hm ne, druga možnost skoraj sigurno odpade

clock-img

13.06.2006, 20:58

clock-img

NinaŠ

pencil-img

5709

aha, predvidevam, da je "kabelnet" tvoj internetni (kabelski) operater? ki ti je dodelil (brezplačen?) mail naslov? Verjetno si ob dodelitvi naslova dobila domov kako "sporočilo" (pisno po pošti), na katerem naj bi bili napisani podatki o strežnikih (ker drugače si ga ne bi mogla nastavit še v outlook... ne - no čeprav si ga nisi). A mogoče ta list papirja (še) hraniš?

clock-img

13.06.2006, 21:00

clock-img

Anonimen

ja.. nina hvala.. vsaj kabelnet sem zrihtala...user posted image

na volja.net, pa gledam po svojem profilu in vsem tistem, pa nikjer ne najdem tega podatka..user posted image

clock-img

13.06.2006, 21:11

clock-img

cicido

pencil-img

302

Jest sem si ga tudi instalirala, ampak se sama ne vem kako. Vem samo, da sem potem imela samo zmedo, tako da mi je serviser to prisel lepo dol pospravit.

clock-img

13.06.2006, 21:15

clock-img

NinaŠ

pencil-img

5709

Hm, tole bo pa verjetno čist brca v temo samo kaj če poskusiš vpisat: General -> Account name: pop3.volja.net; Display name: ime in priimek; Email adress in Reply adress: ______@volja.netServers -> Incoming mail server: pop3.volja.net, Outgoing mail server: istega katerega imaš pri kabelnetu (verjetno mail.kabelnet.net, pač prepiši katerega imaš); Username: ________ - brez @volja.net, Password istega kot ga že sedaj uporabljaš na volja.net

clock-img

13.06.2006, 21:23

clock-img

Anonimen

probala..ne gre..

dobila sem sedaj maile iz volja.net.. iz kabelnet, pa še čakam..

ko pa hočem poslat gre pa v outbox, ne pa v sent items..

clock-img

13.06.2006, 21:24

clock-img

Anonimen

probala.. ne gre..

dobila sem zdej maile iz volja.net, iz kabelnet še ne..

ko pa hočem mail poslat, mi ga pa vrže v outbox, ne pa v sent items..

clock-img

13.06.2006, 21:28

clock-img

NinaŠ

pencil-img

5709

mi ga pa vrže v outbox, ne pa v sent items..


ali v "outboxu" tudi ostane? tu so tista sporočila, ki so "v pošiljanju", ko pa je sporočilo dokončno poslano, ga pa prestavi v "sent items"

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem