cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prsne črpalke

clock-img

21.10.2005, 20:13

clock-img

bunka

pencil-img

14

Kupujem prsno črpalko, vendar se nikakor ne morem odločiti ali naj kupim AVENT-ovo ali NUK-ovo. Prosila bi za vse koristne informacije o tem, katera črpalka je po vaših izkušnjah boljša.

Hvala za vse informacije 

clock-img

21.10.2005, 20:18

clock-img

fipi

pencil-img

418

AVENT-ovo, ker je bolj praktična. Jaz imam sicer tudi NUK-ovo, ampak sem z avent-ovo bolj zadovoljna.

clock-img

21.10.2005, 20:45

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Bila sem zadovoljna s Chiccotovo.

clock-img

21.10.2005, 20:51

clock-img

Kranjčanka

pencil-img

44

živjo,
uporabljala sem chiccotovo in sem bila zadovoljna. Drugih pa ne poznam.

lp
K

clock-img

21.10.2005, 20:56

clock-img

b.nika

pencil-img

210

Tudi jaz uporabljam Chiccotovo prsno črpalko in sem zelo zadovoljna, z drugimi pa nimam izkušenj.
lp

clock-img

21.10.2005, 20:57

clock-img

Anonimen

Aventova je meni fajn user posted image

clock-img

21.10.2005, 21:15

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Če uporabljaš stekleničke od aventa, kupi to in obratno. Jaz imam Aventovo in sem zelo zadovoljna.

clock-img

21.10.2005, 21:49

clock-img

kimi

pencil-img

3836

Jaz imam tudi aventovo in super. Res sem zelo zadovoljnauser posted image

clock-img

21.10.2005, 21:50

clock-img

Anonimen

tudi jaz sem imela Aventovo in je bila super.

clock-img

21.10.2005, 22:14

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

22.10.2005, 00:23

clock-img

mamči

pencil-img

1722

v redu sta obe- pri meni je preverjeno dobra Aventova.

clock-img

22.10.2005, 12:44

clock-img

Sofi

pencil-img

528

Na srečo črpalke ne uporabljam več, sem jo le prve tri dni, ko sem si črpala odvečno mleko in dvakrat, ko sem preverjala, če ga imam sploh še dovolj (saj veste, koliko moj otrok sploh poje?). Imam aventovo črpalko in mi NI bila všeč. Še sreča, da je ne rabim več uporabljati.

LP

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

clock-img

22.10.2005, 23:04

clock-img

ANJA5

pencil-img

313





Meni se Aventova ni obnesla - še sreča da je bila samo sposojena.
Mleko je ful počasi teklo oz. res po kapljicah - nevem kako - mogoče tud nisem znala...
Jaz sem si ga na koncu sama stisnila v 3 minutah 125 ml. user posted image
Ni se mi dal pumpat. Tisti vakum mi najbrž ni stisnil dojke in zato ni teklo...



clock-img

22.10.2005, 23:19

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Najbrž je vsaka črpalka po svoje dobra, vendar kot je se ena napisala, se ti lahko zgodi, da jo boš uporabljala samo nekaj dni. Tudi jaz sem jo-natanko 2 dni. Ker so te črpalke zelo drage, premisli, če se izplača.
Mi uporabljamo Aventove stekleničke, črpalko pa sem kupila v lekarni za 700 SIT in kot vedno napišem, je zgledala predpotopno, vendar je služila svojemu namenu enako, kot kašna,ki stane 12.000.
Vendar je izbira tvoja in ti želim lep nakup

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

23.10.2005, 10:48

clock-img

nanka

pencil-img

3998

Jaz imam električno črpalko Medela. Ker se nikakor nisva mogli dojiti z nastavki ,sem kupila to električno in sem zelo zadovoljna. Jaz si za vsak obrok črpam in je krasno. Odvisno je od tebe ali jo boš sploh potrebovala in koliko časa. če boš lahko dojila jo mogoče sploh ne boš potrebovala. Jaz čerpalko uporabljam od prvega dne, zdaj že 2,5 meseca. 

clock-img

23.10.2005, 11:19

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Jaz imam Aventovo in sem z njo izredno zadovoljna. Mleko mi hitro teče in si v parih minutkah načrpam za en obrok in to popolnoma neboleče. Drugih nisem probala, tako da ne bom nič rekla.
Jaz jo uporabljam že skoraj 3 mesece, ker si po vsakem obroku višek mleka izčrpam in spravim v skrinjo. To počnem zato, ker ko sem si nehala izčrpavati preostanek mleka, sem v nekaj dneh proti večeru bila že brez mleka in Neja je bila lačna (sem mogla vzet zalogo iz skrinje). Zdaj pa, ko si spet redno izčrpavam višek mleka, pa imam mleka spet več kot zadosti. Men se zdi nakup črpalke vredu, še boljše pa je, če imaš možnost, da si jo kje sposodiš. Meni jo je posodila sestra.

< Sporočilo je popravil Jessy -- 23.10.2005 11:21:10 >


_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

clock-img

23.10.2005, 16:34

clock-img

Anonimen

Tudi jaz imam Aventovo in sem z njo zadovoljna.

clock-img

23.10.2005, 18:51

clock-img

Lana_s

pencil-img

1092

Jaz že dobre štiri mesece vsak dan večkrat uporabljam Aventovo črpalko in mi dobro služi.user posted image  Sem v lekarni najprej kupila Chiccotovo za dobrih 4.000 sit s pumpico za stiskat in sem po tednu dni obupala - me je roka preveč bolela in dojko je fejst stisnila, da je kar zabolelo na začetku, ker ni imela "blazinice"

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

clock-img

24.10.2005, 00:34

clock-img

giga

pencil-img

124

Jaz imam Aventovo in je blazno super. Ti jo priporočam.

_____________________________

Carpe diem!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem