cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

prsna črpalka Tommee Tippee

clock-img

24.07.2007, 12:49

clock-img

LUNA06

pencil-img

1662

Jo modra katera ima?
Zanima me, če se da čisto razstavit, ali gre ročka stran?Rada bi namreč očistila tisti del, ki je iz gume - tisto harmoniko, pa ne upam preveč potegnt narazen, da ne bom kej zlomila.

clock-img

25.07.2007, 05:44

clock-img

saška*

pencil-img

39

Živjo...
jaz jo imam. Ročaj malo bolj potegnina gor in potem proti delu, ki ga daš na prsi. Tako dobiš dol ročaj skupaj s tistim narebrenim delom.

Spodaj daj dol tisti bel zamašek. Samo povleci.

LP

clock-img

25.07.2007, 12:31

clock-img

Anonimen

Kako sta zadovoljni s to črpalko?

Moram nabaviti eno, pa se odločam med to in aventovo.

clock-img

25.07.2007, 14:58

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Kako sta zadovoljni s to črpalko?



imam obe črpalki doma oz. sem imela in ti lahko povem da sem bila veliko bolj zadovoljna z Aventovo, nekako lažje z njo črpam tudi ko joške niso glih napete.
Zato sem Tommee tippee črpalko dala eni prijateljici pa čeprav sem jo uporabila samo parkrat (pred njo sem imela sposojeno Aventovo) in pol ko sem videla kaka je razlika med temi črpalkami, sem sedaj pri ta drugem otroku kupila novo Aventovo. 
vsekakor ti priporočam Aventovo je res user posted image zakon, mal je dražja vendar je vredna svojga denarja.

clock-img

25.07.2007, 22:08

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

avent user posted image

clock-img

25.07.2007, 22:33

clock-img

LUNA06

pencil-img

1662

Uspelo mi je, super!Hvala saška*.

No meni osebno pa je TT boljša od Aventove.Se mi je A. znucala in se zarad tega tud odlomila.Pa je bla rablena samo za enega dojenčka, sem jo zdaj zelo zelo malo rabla.No in potem ko bi jo mogla začet malo bolj uporablat, je pa šla... Mi je pa TT lažja za držat z eno roko.

clock-img

26.07.2007, 12:41

clock-img

saška*

pencil-img

39

Jst mam obe, pa mi je boljša TT. Tudi flaške mam od njih, ker so se mi aventove stvari ful hitro pokvarle in sem mogla menjat cuclje itd.
TT pumpa ma vsaj po mojem glede na to da sem obe primerjala večji vakum, jst sem z njo več napumpala.

lp

clock-img

26.07.2007, 17:10

clock-img

LUNA06

pencil-img

1662

IZVIRNO SPOROČILO: saška*

Jst mam obe, pa mi je boljša TT. Tudi flaške mam od njih, ker so se mi aventove stvari ful hitro pokvarle in sem mogla menjat cuclje itd.
TT pumpa ma vsaj po mojem glede na to da sem obe primerjala večji vakum, jst sem z njo več napumpala.




Se strinjam!

clock-img

03.08.2007, 08:31

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

tudi meni je bila TT boljša, na splošno se mi zdijo aventove stvari slabše narejene, vse razpada, pušča...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem