cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

poroka - darilo

clock-img

06.07.2010, 11:31

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

saj vem da je stokrat premleto, ampak vseeno vprašam za vaše mnenje. V soboto greva z mojim na poroko najine prijateljice. Danes sem kupila simbolno darilo v vrednosti 35 eurov, sedaj pa ne vem koliko naj dava še zraven v kuverti, da bo nekako ok. Nisva nameravala dati ful nekega denarja, ker ga niti nimava tolkiko da bi se nekaj ven metala. Na poroko pa greve tako samo na cerkveno, prvi del bova preskočila, ker sem tik pred porodom in ne morem cel dan se vlačit naokrog. torej, koliko denarja bi ve dale zraven v kuverto?? Če računam da bi bil skupni znesek nekje okrog 100 eurov, a je smešno, da je v kuverti 60 eurov?

clock-img

06.07.2010, 11:35

clock-img

2violina

pencil-img

505

Meni se ne zdi nič smešno in ja je več kot dovolj.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

06.07.2010, 13:12

clock-img

emica2008

pencil-img

674

mi2 sva bila prejšnji mesec na poroki ene daljne žlahte, pa sva dala 20eur, ko sta prišla vabit, potem sva kupla eno darilce za okol 30 eur, v kuverto sva dala pa še 40 eur. Šla sva pa sam na večerjo, ker sva mela s seboj user posted image pa je preveč siten ratu pa je blo treba domov user posted image

clock-img

06.07.2010, 14:19

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

zakaj si pa kupila simbolično darilo za 35 eur + 60 eur, ki jih misliš dat zraven je to 100 eur, ki bi jih lahko dala v kuverto oz. kupila darilo iz knjige želja, če sta jo imela..

zakaj komplicirati če ni treba....



_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

clock-img

06.07.2010, 17:00

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

niti ne vem če sta imela knjigo želja. Vidimo se res redko, tako da ne vem. Spraševala pa tudi nisem ker sem si nekako predstavljala da so knjige želja bolj namenjene za konkretna darila, kar pa moje ne bo. Kar sem kupila je pa nekaj lepega in vem da bo uporabljala, naneslo je pač 35 eurov. Men se to ne zdi kompliciranje. Sama panisem imela poroke, da bi imela izkušnje z darili.

clock-img

06.07.2010, 17:54

clock-img

JAPE

pencil-img

688

Ali sta na svadbo (ohcet) povabljena?
Če nista bi bilo mogoče že dovolj to darilo za 35€. Če pa sta, pa daj v kuverto 50€, da se bo bolj okroglo "slišalo". user posted image

clock-img

06.07.2010, 22:18

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

ja, seveda sva povabljena na celo zadevo, midva in najina 2 otroka. Ampak za otroka sva itak odpovedala in greva sama, pa še prvi del poroke bova preskočila ker sem tik pred porodom in ne morem bit cel dan na nogah. Drugače pa ja, tudi meni se zdi da bi se mogoče 50 boljše videlo.

Hvala za mnenja!

clock-img

06.07.2010, 22:46

clock-img

jajula

pencil-img

1191

sej te nista povabila zato da daš denar, tako da se mi zdi 60e dosti. mogoče lahko kaj lepega napišeš, posvetilo posebaj za njiju in bo tako odtehtalo evre:)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem