cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

popokani šivi

clock-img

11.01.2008, 21:28

clock-img

lojzika

pencil-img

1052

Če ti po porodu počijo vsi šivi? Ali jih ponovno zašijejo?

Verjetno ostane večja brazgotina če ne zašijejo ponono. Kako dolgo se potem to celi?

So kateri popokali?

clock-img

11.01.2008, 21:40

clock-img

pilar28

pencil-img

203

Lojzika, misliš carski rez- takoj nazaj, ti lasersko popravijo.
Spodaj pa se samo zaceli-baje.

clock-img

11.01.2008, 21:41

clock-img

lojzika

pencil-img

1052

Spodaj, spodaj ne CR sem čudno napisala.

clock-img

11.01.2008, 21:42

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Meni. Ne čisto, ampak delno. Zunanji samo. Mi je moj pudral z Bivacinom in se je zacelilo. Grozno me je bolelo.

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

11.01.2008, 22:21

clock-img

lojzika

pencil-img

1052

A to ta drugič? Ali že po prvem porodu?

Kako dolgo se je pa celilo?

clock-img

11.01.2008, 23:12

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Meni jih je tudi par. Ne, ne zašijejo jih, kolikor je meni znano. Nazaj pa nisem hodila.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

14.01.2008, 09:24

clock-img

šnucika

pencil-img

1880

Meni sicer niso počili, je pa en šiv lezel narazen in je zijala prava luknja, ki se je tudi gnojila.
Po nasvetu patronažne sem z Bivacinom špricala, pa je bilo hitro zaceljeno.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!



clock-img

18.01.2008, 16:34

clock-img

Polonca s piko

pencil-img

102

Potem ko so me 12 dni bolel za znoret... mami (je patronažna po poklicu) je rekla, da ni nč videt, da je čudno da me tolk boli (jedla sm pa ketonale in lekadole, pa sem se še ob večerih jokala), so se po 12 dneh razgradil in so se mi eni 4 odprli - ampak ne po rani, temveč prov po tistem kot je bla nitka. I vseh mi je začel tečt gnoj - bolel me je zato tolk, ker se je spod gnojil. Ko so se enkrat odprl, so pa kljub temu, da so zgledal precej grš, bistveno manj bolel.
Sem pa slišala za eno, k ji je nekaj šivov pospustil, da se ji je prav luknja naredila in je morala it šivat nazaj.
Čimanj komplikacij glede tega!

LP

clock-img

08.02.2008, 22:00

clock-img

tejči77

pencil-img

1258

men so v bolnici tretji dan vsi šivi šli narazen. Potem sem pa v bolnici čakala pet dni na ponovno šivanje pod narkozo. Je pa user posted image bolelo, ko sem se zbudila in še kakšen teden. Da je bolečina čist izginila sem pa čakala 4 mesece.
Tako da šive zašijejo nazaj. Brazgotina pa po sedmih mesecih ni več tako debela kot na začetku. Da se razumemo, ne govorim o CR.
Glede bivacina, spodaj se ne sme uporabljat, samo hladna voda za spiranje šivov.


_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

clock-img

09.02.2008, 14:18

clock-img

mižek

pencil-img

1104

meni niso, so pa moji sestri in ji je patronažna samo zalepila, pol pa si je morala z bivacinom špricat. verjetno ni bilo tak hudo da bi ji bilo potrebno ponovno šivatuser posted image

clock-img

09.02.2008, 17:27

clock-img

Teya*D.

pencil-img

391

Jaz pa sem dobila pozneje še vnetje, ko so bili šivi še tako malo občutljivi in seveda so se tudi ti nadražili, da sem se prestrašila malo da se mi bodo odprli. Kri mi je tekla malo ampak sem s kamilico spirala in redno sušila rano tako da se je potem zacelilo in je vredu. Rečem pa lahko, da me ob slabem vremenu še vedno kdaj trga po šivih.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem