cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

pomoč pri risanju

clock-img

31.07.2010, 22:41

clock-img

livia

pencil-img

2395

Ali obstaja kaka knjiga ali kaj podobnega, ki bi staršem, ki glih ne znamo najbolje risati pomagala z nekimi šablonami kako se kaj nariše?
Recimo jaz iz glave zelo slabo rišem, če pa vidim kje lepo narisano muco ali kravo ali kaj drugega, jo pa znam narisati še jaz. Ena risanka je fajna na to temo, samo je ni za dobit na internetu, pa tudi mi ni fajn skoz risank gledat, bi imela raje v knjigi.
Se pa 4 letnica ravno uči risat določene stvari in bi nam prav prišla kaka ideja.

Nerodno mi je namreč, ko me vpraša, da bi se rada naučila narisat žabo, jaz pa nimam pojma kako naj začnem in je moja žaba podobna vse prej kot žabi. Če bi pa videla kje ilustracijo žabe, bi mi bilo pa lažje.

Kaka ideja?

clock-img

02.08.2010, 10:19

clock-img

Ribi Bibi

pencil-img

285

V prometeju v LJ imajo take knjige, ampak...kaj pa če bi poskusla prerisat kar iz otroških knjig? Saj tam ej živalic na pretek.

_____________________________

- www.mojasobica.si -

clock-img

02.08.2010, 10:25

clock-img

KulGirl

pencil-img

204

v Konzorciju v Ljubljani na oddelku za otroke imajo cel kup takih knjig.

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

clock-img

06.08.2010, 08:15

clock-img

anity_1

pencil-img

328

Zelo dobre so tudi angleške knjige, recimo ta: Draw, with over 100 drawings to master!.. Zelo lepo prikaže vrstni red, kaj kako narisati.

clock-img

09.08.2010, 10:54

clock-img

ULLA K

pencil-img

116

nekaj nasvetov je tule:

http://www.howtodrawit.com/swan.html

clock-img

14.08.2010, 11:08

clock-img

artista7

pencil-img

816

menim, da risanke it te "pobarvanke" niso najbolj primerne, ker je vse precej stilizirano. Po mojem mnenju se splača pogooglati, sicer pa je konzorcij pravi naslov, še bolj pa morda Prometej in pa trgovina Levček v hali A BTCja (tam imajo veliko stvari za otroke). Morda bi ti prišla prav tudi kaka stara knjiga biologije za 6 razred (znanstvene ilustracije so za moje pojme najboljši približek realnosti) ali kaj podobnega. Te risbe so dovolj črtne, da jim boš lahko sledila.

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem