cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

pomoč

clock-img

14.09.2006, 10:49

clock-img

smokvica

pencil-img

121

v soboto bi rada šla v avstrijo ampak mojega sončka starega en mesec ne morem vzet s sabo,ker ga še dojim imam ta problem da nevem če bom pravi čas nazaj saj tri ure hitro minejo.a mu lahko dam vmes prilagojeno mleko ali je boljš da si iztisnem svojega,samo tukaj se bojim da ga nebo za cel obrok ker v večini stalno vse sprazne tako da mi ostane kvečjemu samo 20 ml.pomagajte prosim

clock-img

14.09.2006, 10:59

clock-img

sato

pencil-img

249

Saj lahko mleko zamrzneš- pa se bo do sobote nabralo za cel obrok. Ker se ne splača zaradi treh meric adaptiranega mleka celega paketa odpirati, porabiti pa ga je treba v dveh tednih. Tri (nakupovalne) urice pa res prehitro minejo.

clock-img

14.09.2006, 11:22

clock-img

viv_

pencil-img

9144

Aptamil po novem prodajajo v pakiranjih za enkratno uporabo - ravno ena merica - v vrečkah. Sem videla v DM-u.

lp

clock-img

15.09.2006, 14:52

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem