cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

pomoč-izginule slike

clock-img

09.01.2006, 13:47

clock-img

Anonimen

Zjutraj sem naložila slike od novega leta, sedaj jih pa nikjer ni.. mogle bi se mi shranit v dve datoteke, pa jih ni.. in potem ugotovim, da tudi drugih zelo veliko manjka..

kje naj iščem????

če jih ne najdem, bodo vse slike izgubljene user posted image    user posted image    user posted image

clock-img

09.01.2006, 14:45

clock-img

Anonimen

Poskusi z iskanjem (start meni - iskanje) in vtipkaj zacetno ime slike (kakor mas pac poimenovane - mi imamo DSC, nekateri imajo img_ itd.)

LP

clock-img

10.01.2006, 07:33

clock-img

puncica

pencil-img

9847

ali pa tako da poišči da napišeš končnico npr. *.jpg ali *.bmp, kot ti jih pač shranjuje fotič. Mogoče jih najdeš, dvomim da so izgubljene, če jih nimaš v košu seveda, tam jih pa tud lahko daš ven.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

11.01.2006, 17:41

clock-img

Skorpija

pencil-img

1130

Si sigurna, da si imela ob nalaganju fotk na računalnik za prenos označene vse fotke in ne samo prve?

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem