cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

pomoč-dodajanje

clock-img

06.02.2008, 14:24

clock-img

kk85

pencil-img

18

ojla!jest dojim že 3mesece ampak sem zdej opazila da imam mal premal mleka za en obrok zato sem se odločila za dodajanje ampak tamal sploh nemara dodatka aptamila!kaj naj naredim tko joka zraven da je za ponort!?kr smil se mi!hvala za nasvet

clock-img

06.02.2008, 14:26

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kk85

ojla!jest dojim že 3mesece ampak sem zdej opazila da imam mal premal mleka za en obrok zato sem se odločila za dodajanje ampak tamal sploh nemara dodatka aptamila!kaj naj naredim tko joka zraven da je za ponort!?kr smil se mi!hvala za nasvet



Kako veš, da je premalo za en obrok?

Veliko pij, dobro jej, počivaj, pristavljaj in zagotovo boš imela dovolj mleka. Če ga je bilo tri mesece, ga bo tudi naprej.

clock-img

06.02.2008, 14:29

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

Če noče dodatka mu ga ne vsiljuj! Potem že ni lačen. Ti ga le čimveč pristavljaj, ne obupaj tak hitro.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

06.02.2008, 14:32

clock-img

*maja

pencil-img

2075

Že ni lačen če dodatka noče pit! Kako pa veš da imaš premalo mleka?

clock-img

06.02.2008, 14:37

clock-img

kk85

pencil-img

18

čez dan opažam ker kar joka pa nemore spat sej ponoč spi celo noč enkrat mu dam zajest okol treh in spi naprej tko da ponoč ni problema!čez dan bi bil pa kr skoz pr men pa jedu?nevem kaj naj?

clock-img

06.02.2008, 14:41

clock-img

*maja

pencil-img

2075

Mogoče ga pa kaj drugega matra kot to da bi bil lačen user posted image .

clock-img

06.02.2008, 14:41

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kk85

čez dan opažam ker kar joka pa nemore spat sej ponoč spi celo noč enkrat mu dam zajest okol treh in spi naprej tko da ponoč ni problema!čez dan bi bil pa kr skoz pr men pa jedu?nevem kaj naj?



Mogoče pa ni zaspan user posted image  Jokajo pa eni otroci več drugi manj, tako da to ni merilo, da imaš premalo mleka. Če noiče flaše, je zagotovo sit. Ne hiti z nobenimi dodatki.

clock-img

06.02.2008, 14:44

clock-img

kk85

pencil-img

18

ja bomo vidl kaj bo!pa še iz desne strani že od začetka noče jest!tko da dojim samo iz leve!

clock-img

06.02.2008, 14:44

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Jaz bi mu v tem primeru raje malo čajčka dala, pa boš videla. Če bo pohlastal celo flaško čaja, pol je zihr lačen in pri tebi ne dobi zadosti. Sicer pa morda res joka zaradi česa drugega, mal ga opazuj.


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

06.02.2008, 16:04

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Mogoče bi pač rad sesal,daj mu dudo.Naš je tudi veliko jokal,sem ga vedno pristavljala k sebi pa je jokal in jokal,bil tečen itd.Pa  sem mu dala dudo in je bilo ok,samo moraš najt tisto katera bo njemu pasalauser posted image

clock-img

06.02.2008, 16:20

clock-img

kk85

pencil-img

18

še nekej me zanima na kok časa dojite?1,2,3 ure?

clock-img

06.02.2008, 16:25

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Jaz sem na pol urce al pa na uro.če je bilo na pol urce ipd potem je bilo to itak samo crkljanjeuser posted image

clock-img

06.02.2008, 16:55

clock-img

Ekaz

pencil-img

706

Opusti Aptamil in poskusi z Novalacom. Mi smo naredili isto. Novalak ji je zelo pasal. Kupi tistega, ki je proti kolikam, saj je veliko boljšega okusa. V lekarni nam je rekla, da ga lahko daš otroku kljub temu, da krčkov nima.

clock-img

06.02.2008, 21:26

clock-img

majrim

pencil-img

3991

ne dodajaj....je škoda,če pridobiva na teži...jaz sem tudi delala to neumnost...a ne dolgo...in teče 7 mesec, in še vedno full dojim...bodi pridna pri pitju in bo vse ok...vztraaj na dojenju čim dljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG

clock-img

07.02.2008, 21:13

clock-img

kk85

pencil-img

18

no da povem danes mi je tamal začel jesti aptamil in je fuullllll priden nič ni siten spi res je pravi sonček!

clock-img

07.02.2008, 22:17

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Okoli 3 mesecev imajo tudi poskok v rasti. Moja je imela konkretnega, saj se je en teden dojila na eno uro podnevi in ponoči. Glede časovnih razmikov - nima nobenega urnika. Dam ji, ko je lačna, pa tud če je to po 15 minutah.

Se popolnoma strinjam z Al bino:

IZVIRNO SPOROČILO: al bina
Če ga je bilo tri mesece, ga bo tudi naprej.


Ne misli na to, če nimaš dovolj. Ko enkrat steče, potem teče. Res je, da če smo mamice zelo utrujene/pod stresom, da je mogoče malo manj, takrat pač daš zalogo izčrpanega ali adaptiranega.

clock-img

08.02.2008, 10:19

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kk85

no da povem danes mi je tamal začel jesti aptamil in je fuullllll priden nič ni siten spi res je pravi sonček!



No, vidiš, pa si rešila zadevo user posted image user posted image user posted image  Škoda potem, da smo ti sploh kaj odgovarjale.

clock-img

08.02.2008, 15:19

clock-img

kk85

pencil-img

18

JA OPROSTI DA SEM SPRAŠEVALA.RES SI PRIJAZNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem