cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

pomoč,prosim...printer mi je crknil!

clock-img

28.01.2007, 11:52

clock-img

Anonimen

nujno rabim pomoč...
mi je crknil printer,lih ko sem tavečji nekaj printala za šolo.med printanjem je za sekundo zmanjkalo elektrike,dovolj,da se je ugasnil printer in računalnik. ko sem ga zagnala nazaj,printer sploh ne da ničesar od sebe!
in zdej?! tavelika mora narediti ta plakat in rabi sličice in user posted image  ne dela!!!

< Sporočilo je popravil bonnie_ -- 28.1.2007 13:06:11 >

clock-img

28.01.2007, 12:00

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Izklopi ga iz elektrike- vtičnice in ga potem ponovno aktiviraj.Upam da ti uspe.user posted image

clock-img

28.01.2007, 12:03

clock-img

Anonimen

Poglej nastavitve za printer. Lahko se zgodi, da se kaj tam za...

clock-img

28.01.2007, 12:04

clock-img

Anonimen

sem že,izklopla vse,tudi rač.,vse ven pa spet,pa nič! ne vem,če ga ne bi kar na novo inštalirala...

clock-img

28.01.2007, 12:37

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Ja probaj tudi z na novo inštalacijo.

clock-img

28.01.2007, 12:45

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

28.01.2007, 14:11

clock-img

Anonimen

ma printer se vžge,kot ponavadi,kopirc dela.ko sem probala sprintat eno besedilo iz worda mi je natisnil. ko pa sem dala da mi sprinta nekaj iz mojih dokumentov (shranjeno besedilo,fotke,...) da vse znake,da bo natisnil in potem nič.desno spodaj,kjer so ikonice,je tudi fotokopirc narisan in ko kliknem mi napiše 4 dokumenti čakajo na ...
pa preden je zmanjkalo elektrike je tiskal fotke,nekaj jih je natisnil,potem na sredi ene je zmanjkalo štroma in potem ni delalo več...user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.01.2007, 15:05

clock-img

andrejka82

pencil-img

139

Nikki, poskusi tiste dokumente, ki cakajo na printanje, ki si jih omenila, v tistem okencu od funkcije printerja, prekinit ( tisti ki so v cakalni vrsti ). Prekinitev toka, ga je malo zmedlo ocitno in zdaj blokirajo tisti cakajoci dokumenti.


Kot drugo, meni se je zgodilo nekaj podobnega, ko sem prisla do slik, da mi tistka, je zmanjkalo kartuse in user posted image   ni hotel dat niti pikice vec od sebe. Odprla sem pokrov, stresla kartuse, jih nazaj namestila in potem je slo se ostalo sprintat cisto ok. Jaz se nisem dala! user posted image

V glavnem probaj vse zivo, pa bo.

clock-img

28.01.2007, 18:31

clock-img

riders

pencil-img

475

Poskusi še takole:
Pojdi v datoteko, klikni natisni, ko se ti odpre okno "tiskanje", poglej pod izbiro tiskalnika, kaj ti piše. Lahko imaš "samodejno Microsoft Office document" ali kaj podobnega. Izberi oznako svojega tiskalnika in klikni "natisni".

Tole besedilo "samodejno...." se je meni ravno ta teden naredilo za privzeto - kar samo od sebe. No, verjetno sem nekaj po pomoti kliknila in moram zdaj vedno nastaviti pred tiskanjem izbiro tiskalnika. Poskusi, mogoče ti rata!

clock-img

29.01.2007, 11:00

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Briši prejšnje datoteke, ki čakajo na tiskanje. Preveri če si dala tiskat na tapravi printer.

clock-img

30.01.2007, 18:46

clock-img

Anonimen

ja,se sem naredila,na novo inštalirala,zbrisala dokumente,ki so na čakanju,...
še vedno ne dela. dela samo kopirc.
bo treba na servis z njim. če še malo počakam,da mi še kej crkne (zadnje cajte,mi kar vse po vrsti crkuje),bom odnesla vse skupaj tja,od kamere,printerja, tv in še kaj...

clock-img

31.01.2007, 08:21

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Torej maš tole vse v enem zadevo? Jaz ravno zaradi tega nisem kupil in imam raje scanner in printer ločeno. Če gre eno in se ne da popravit lahko samo kompletno enoto stran vržeš. user posted image

Si probala šobe spucat? Ponavadi imajo printerji v svojem softwareu tudi program za čiščenje šob.

O kateri enoti se sploh pogovarjamo?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem