cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

podiranje kupčkov

clock-img

08.04.2008, 08:37

clock-img

goga79

pencil-img

78

zanima me kako je z podiranjem kupčkov ponoči? čez dan lepo podirava kupčke ponoči pa nam sploh ne greuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 11.4.2008 12:24:05 >

clock-img

08.04.2008, 09:01

clock-img

Laubica

pencil-img

4493

Otroka si daj v naročje tako da sedi -seveda ga ti podpiraš z rokami in če ti v 5min. ne bo podrl pač ne gre-je pa ta način najhitrejši za podiranje kupčkov

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

clock-img

08.04.2008, 09:51

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.04.2008, 10:04

clock-img

annie

pencil-img

1049

Ponoči mu skoraj kupčka nikoli ne podrem, ker mi ponavadi med dojenjem kar zaspi in ga potem več ne prebujamuser posted image

clock-img

08.04.2008, 10:39

clock-img

koala

pencil-img

5539

Meni je svetovalka za dojenje rekla, da naj poizkusim kot ga poč podre čez dan za 5 min in če ga v  tem času ne podre da ga naj kar dam spat, moj jih večinoma ne podre pa ni nekih ful težav

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

11.04.2008, 09:52

clock-img

inesc

pencil-img

298

Meni je patronažna svetovala naj ga v tem primeru dam spat na levi bok, čez pol ure pa naj ga obrnem na hrbet. Se je že zgodilo, da je na boku podrl kupček in je potem bilo vse OK.

A ve katera kaj storiti v primeru, da je malemu ful kolca. Naš je tak kolca mož, da je kar že malo hecno. Glede na to, da ga mučijo vetrovi in da smo zelo veseli, ko končno malo zaspi, je potem kar grozno, ko se prebudi zaradi kolcanja.

LP, Ines

clock-img

12.04.2008, 18:10

clock-img

Zofy

pencil-img

2416

Jaz ponoči ne podiram kupčka, ker jo dam k nama v posteljo in jo pol kar pustim v njej. Včasih zaspiva obe in se potem zbudim ponoči z ven štrlečo dojkouser posted image user posted image

clock-img

18.04.2008, 10:40

clock-img

łiłi

pencil-img

147

mi smo na zacetku imeli probleme z podiranjem kupcka,sploh ni hotu podret kupcka.zdaj pa po vsakem obroku ,tudi ponoci,ker pri nam ce ga ne podre ga potem zvija.

_____________________________

TEO PEJIĆ 26.1.2008
http://liliteo.moj-album.com/

clock-img

18.04.2008, 11:00

clock-img

katra55

pencil-img

1970

Ponoči kupčka nisva podirali, ker je zaspala.

clock-img

18.04.2008, 11:34

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Ponoči nisva podirali kupčka, ker se je drugače preveč razbudila. Spat sem jo dajala na levi bok in je tako sama lepo podrla kupček.

Kolcanje - moja je tudi včasih kolcala kot nora in sem ji ponudila dojko, da je malo popila. Ponavadi je pomagalo.

clock-img

18.04.2008, 11:53

clock-img

StBarbara

pencil-img

1500

Mi smo do 14 dni po rojstvu, ko nori otroku na vsak način težili s temi kupčki in ga s tem prebudili,  potem pa sem ga začela dajat na levi bok, fino podložila zadaj, da se ni na hrbet prekucnil in smo spali dalje.

Če je kolcal, sem ga še malo podojila, pa je bilo ok potem.


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

clock-img

18.04.2008, 12:50

clock-img

ursalara

pencil-img

2232

Ko smo se jedli ponoci smo vedno podirali kupcke ne vem ji je pa vedno uspelo ampak smo malo menjavali polozaje!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa

clock-img

18.04.2008, 14:12

clock-img

t*e*j*k*a

pencil-img

1615

Če zaspi na dojki mu nikoli ne podrem kupčka, pa ni blo nikol problema. Ponoči mu ga že od začetka ne podiram, podnevi ga pa vedno podre. 

clock-img

19.04.2008, 14:13

clock-img

jančica

pencil-img

41

Tudi jaz sem prvi mesec ponoči vztrajala in vztrajala pri podiranju kupčkov, pa ni šlo, ker je naš malček takoj po hranjenju zaspal. Potem pa sem nehala, pa je bilo vse ok, čeprav je vedno spal na hrbtu. Smo pa imeli precej privzdignjeno ležišče.

clock-img

19.04.2008, 19:11

clock-img

BibaMaJa

pencil-img

136

Ponoči nismo podirali kupčkov, ker je vedno zaspal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem