cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

po končanem dojenju

clock-img

25.03.2010, 13:27

clock-img

avgust09

pencil-img

108

živjo

Lepo bi vas prosila za pomoč. In sicer koliko časa po končanem dojenju ste še imele izcedek iz dojk. Midva že pol leta ne dojiva več in še vedno imam iz ene dojke malo izcedka user posted image Malo me že skrbi če je to ok???

Hvala za odgovore

clock-img

25.03.2010, 13:31

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385

Jaz ga še vedno dojim zjutraj in zvečer pa izcedka nimam že 3 mesece, tako da mislim, da je to bolj individualno.

clock-img

25.03.2010, 13:33

clock-img

avgust09

pencil-img

108

joj zdaj sem pa že prestrašena mal. Sem se naročila k zdravniku za vsak slučaj. Bolje da me pogledajo pa tud če me imajo za paničarko.

clock-img

25.03.2010, 13:48

clock-img

nestea

pencil-img

161

Jaz sem mojega nehala dojiti lanskega avgusta, letos januarja pa je še vedno pritekla kapljica mleka, če sem stisnila dojko. sem vprašala zdravnico in je povedala, da ni nič narobe. Blazinice sem potrebovala le takrat, ko sem na polno dojila, kasneje mi mleko ni iztekalo.
Mislim, da ni nič narobe pri tebi. vse se bo uredilo.

clock-img

25.03.2010, 14:05

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

tudi meni se je zgodilo podobno. 8 mesecev po končanem dojenju so se mi pojavile kapljice. Vmes ni bilo niti enkrat, potem pa po 8 mesecih. In to take ful rumene barve priteče , da ti res ni jasno kaj je zdaj to. Jaz sem takrat šla na pregled k moji G, me je dala na test, če imem nek hormon povečan, in mi je pregledala prsi. Test ni pokazal nič, tako da ej rekla da je pač še malo od dojenja ostalo. Ti kar lepo pri miru pusti, če gre samo za par kapljic. Meni se potem ni več ponovilo.

clock-img

25.03.2010, 14:27

clock-img

avgust09

pencil-img

108

jaz bom kr šla k zdravniku, sicer ste me malo potolažile sam vseeno imamo veliko raka v družini in se grem raje prepričat. Sem pa vesela da nisem edina k se ji tole dogaja, sem mislila da sem že malo čudna user posted image

clock-img

25.03.2010, 14:48

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Izcedek je lahko še dolgo časa. Tudi 2 leti kasneje se lahko pokaže kakšna kapljica, nič ne skrbi.

clock-img

25.03.2010, 15:10

clock-img

avgust09

pencil-img

108

a še 2 leti kasneje uuuuu to pa je dolga doba user posted image no super

clock-img

31.03.2010, 10:21

clock-img

koala

pencil-img

5539

Jaz sem prenehala dojiti konec marca lani, pa se mi še pri toplem tuširanj vedno poceja mleko.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

21.06.2010, 14:03

clock-img

gaga..

pencil-img

6

ojla punce sem nova na ringaraja.net in bi vas rada vprasala in prosila za odgovor...svoje mleko sem crpala in malcka hranila z njim na flasko vendar bi rada nehala crpat in me zanima kako preneham...a moram kaj narest ko neham a sam enostavno preneham crpat in pustim...zmedena sem cist...

clock-img

21.06.2010, 14:04

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: gaga..

ojla punce sem nova na ringaraja.net in bi vas rada vprasala in prosila za odgovor...svoje mleko sem crpala in malcka hranila z njim na flasko vendar bi rada nehala crpat in me zanima kako preneham...a moram kaj narest ko neham a sam enostavno preneham crpat in pustim...zmedena sem cist...



če boš čisto prenehala, ti bo dojke razneslo. Ko boš imela ful polne in trde, potem samo toliko izčrpaj, da bolečina - napetost popusti. Da se ne bo toliko mleka več delalo.

clock-img

21.06.2010, 14:17

clock-img

gaga..

pencil-img

6

hvala Volga,ze nekaj casa razmisljam da preneham vendar nisem vedela kako...ze sedaj ko par ur ne crpam so dojke cist trde ,bolijo me in mi mleko tece da se vcasih zbudim cist z mokro pizamo...kaplja noro...

clock-img

21.06.2010, 14:19

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: gaga..

hvala Volga,ze nekaj casa razmisljam da preneham vendar nisem vedela kako...ze sedaj ko par ur ne crpam so dojke cist trde ,bolijo me in mi mleko tece da se vcasih zbudim cist z mokro pizamo...kaplja noro...



ja, saj to tako je, važno je, da stisneš toliko, da te bolečina popusti. pa zdi se mi, da pravijo, da se da v modrc sveže liste zelja, da zavirajo nastajanje mleka. Zdi se mi, preverila pa nisem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem