cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

pošta

clock-img

14.03.2007, 12:54

clock-img

Anonimen

včeraj sem si naložila nov antivirusni program AVAST. In sedaj, ko prižgem računalnik,mi napiše, da avast ne deluje, ker deluje še kaspersky. (ampak ta ne dela)..

Torej kje naj zdej kaspersky zbrišem???

Pa še to.. Pošto gledam v outlooku, sedaj pa odkar imam avast, ne dobim nobene pošte.. Kaj naj naredim??

matr, ni fajn, k tkole nič računalnika ne obvladam...

hvala za pomoč

clock-img

14.03.2007, 12:57

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Jaz sem ti pa ravno en e-mail poslala

clock-img

14.03.2007, 13:15

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

Poglej, če imaš tega kaspersky med Dodaj ali odstrani programe v Nadzorni plošči.
 
Mogoče bo potem tudi outlook delal...no preveri in napiši kaj dogaja

clock-img

14.03.2007, 13:54

clock-img

Anonimen

tia2005: gmail mi dela.. sem dobila tud tvoj mail (ga nimam na outlooki), volja, k jo pa mam na outlooki pa ne dela..


tia74, bom probala pa sporočim..

clock-img

14.03.2007, 14:47

clock-img

Anonimen

tia74!!!

zlata si!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image

spet mi dela vse... jej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.03.2007, 16:38

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

no, super....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem