cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

plasmon piškoti

clock-img

22.10.2004, 15:06

clock-img

jana 123

pencil-img

1

Ker ne dojim več,in dodajam milumil1 mleko,me zanima kdaj lahko začnem uporabljati plasmon piškote in če so res škodljivi otroku ,ki še ni dopolnil 3eh mesecev?

clock-img

22.10.2004, 17:36

clock-img

kimi

pencil-img

3836

po 6 mesecih se jih lahko uporablja. Drobljene seveda.

clock-img

22.10.2004, 22:21

clock-img

kimi

pencil-img

3836

pojdi na forum naš vsak dan in tam vprašaj. Tam so bolj izkušene mamice. Samo mislim pa da zaradi glutena v piškotih naj nebi smel jesti. Samo nekateri ga dobro prenašajo. Vprašaj na forumu naš vsak dan pa ti bodo tam mamice bolje svetovale saj vejo kako in kaj

clock-img

23.10.2004, 12:04

clock-img

romy23

pencil-img

145

Vanja!

Jst sm gledala na hippovi spletni strani njihove izdelke in n teh izdelkov-da bi bili primerni za dojenčke od 2 tedna dalje.
Mi lahko prosim poveš kje se jih da kupiti.

Hvala!

lp romana

clock-img

23.10.2004, 13:54

clock-img

BARBARA R.

pencil-img

1706

Riževe ali ovsene kašice so za dojenčke,ki dopolnijo 4 mesece.Jaz sem jih kupila v Baby centru (so sedaj v oktobru v akciji) imajo jih tudi v DM,mislim pa da kakšni večji centri bi tudi morali imeti v ponudbi.

:muca:

clock-img

23.10.2004, 19:19

clock-img

MATEJA.*

pencil-img

41

jatz sem v Mercatorju kupila od Hippa Riževe kosmiče, ki se lahko otroku dajo v mleko od 2. tedna dalje. Na škatli piše Bio riževi kosmiči, pod tem napisom pa piše, da se lahko uporabljajo od 2. tedna.

LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem