cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

panika pred ponovno nosečnostjo

clock-img

18.03.2008, 19:44

clock-img

Viki-2

pencil-img

42

Menda nisem spet noseča. Doma imam 4 mesečnega sinčka in si ne želim še enega. Pred 10 dnevi sva z možem imela prvič spolni odnos po porodu. Z kondomom. Že januarja sem imela neko krvavitev in potem čez približno 20 dni drugo, ki je že izgledala kot prava mesntruacija. To je bilo 15.2. Zdaj pa naslednje ni in me panika, da nisem zanosila. Kondom ni počil, vsaj opazila nisva ampak mene kar skrbi. Včeraj sem naredila test in je bil negativen. Ali bi že pokazal morebitno nosečnost? saj je minilo le dober teden od odnosa, ampak od zadnje m. pa več kot en mesec. Ne vem, no. malo sem zmedena , saj se vidi ne? in panična. Kako ste pa ve dobivale prve menstruacije po porodu?

clock-img

18.03.2008, 19:49

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Joj, nikar take panike. Menstruacija po porodu zna bit še nekaj časa zmešana. Jaz sem rabila ene 5 ciklov, da sem prišla nazaj na 28 dni. Vmes je ni bilo po 50 dni, 40 dni itd...čist zmešano.
Sploh pa glede na to, da sta bila zaščitena s kondomom, ki NI počiluser posted image , mislim, da je vsa panika odveč.
Lp

clock-img

18.03.2008, 19:49

clock-img

anju

pencil-img

2573

tudi jaz sem dobila 15.02. prvo menstruacijo po porodu. druge še ni. noseča pa menda ja nisemuser posted image
ma si mislim, da traja nekaj časa da se urediuser posted image

clock-img

18.03.2008, 22:56

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Pri meni je tudi bila po porodu zelo neredna. Sem naredila 2-3 teste. No, 3. pa je bil pozitiven, ampak smo delali na tem!user posted image

clock-img

19.03.2008, 07:29

clock-img

srki

pencil-img

9222

Po mojem se ti samo še ciklusi niso uredili.

clock-img

19.03.2008, 18:32

clock-img

Anonimen

Joj, brez skrbi. Če sta imela zaščitene odnose in kondom ni počil, potem ni panike user posted image . Ciklus rabi, da se uredi, pri meni je bilo to pol leta, en ciklus na 30 dni, naslednji na 50, potem na 24, ena M dolga 2 dni, naslednja 10,... Šele po pol leta se je normalizirala. Daj telesu čas.

clock-img

20.03.2008, 11:15

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

jaz sem dobila prvo m 3m po porodu in priznam, da so bile dokaj redne.

če si noseča se pa ne sekiraj, skupaj bosta rasla, skupaj iz plenic, imela bosta družbo drug drugega.... v vrtecu bo 2. zastonj.....

clock-img

21.03.2008, 08:25

clock-img

Balonchy

pencil-img

4283

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Po mojem se ti samo še ciklusi niso uredili.



Se strinjam!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem