cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

odprta vrečka Aptamila

clock-img

25.08.2008, 08:59

clock-img

Kaja08

pencil-img

2028

Pozdravljene! Kupila sem Aptamil in ko sem odprla škatlo, je imela ena od vrečk majhno luknjico na vrhu, ampak tako, da je nekaj praha šlo ven. A mislite, da lahko vseeno uporabim ta Aptamil, glede na to, da piše, da je treba po odprtju porabiti v 3 tednih??

_____________________________

Žiga je car!

clock-img

25.08.2008, 10:20

clock-img

Spark

pencil-img

1863

Probaj se dogovoriti v trgovini da ti zamenjajo. Povej kako je bilo in da to ni za otročka. Jaz ne bi dala tega otročku, če je bila kaka luknjica na vrečki. 

clock-img

25.08.2008, 11:22

clock-img

NinKa

pencil-img

946

ne vem, jaz je ne bi uporabila.

Ampak me pa zanima, kater Aptamil misliš? Jaz kupujem uno 1 v Muellerju in je samo zgoraj za odpret in ko tisto folijo odstraniš je odprt. Ni nobenih vrečk.

V vrečkici imam sam enga malega, za v nahrbtniku. Ampak tisti je za enkratno uporabo.

clock-img

25.08.2008, 16:08

clock-img

Kaja08

pencil-img

2028

Jaz ne kupujem v Muellerju, ker so se nam delale grudice, pa še Žiga je dobil drisko po njem. Imamo takega v škatli, notri sta pa 2 vrečki po 450 g.

_____________________________

Žiga je car!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem