cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

obdobja porasta teže (dojenje)

clock-img

15.04.2005, 08:56

clock-img

afrika

pencil-img

283

Večkrat sem že zasledila, da so v prvih mesecih določena obdobja, ko se dojenček kar naenkrat začne več dojiti, pa mamicam takrat malo primanjkuje mleka - pa se seveda potem z uravnavo povpraševanja spet vse uredi.

No, mene zanima kdaj nastopijo takšni porasti.

clock-img

15.04.2005, 09:54

clock-img

piščanc

pencil-img

3674

baje da tretji, šesti teden in tretji mesec

rečmo, da vsaj približno drži, dan gor ali dol

v glavnem, ko hoče jest, naj je,

clock-img

15.04.2005, 09:58

clock-img

Mojca P.

pencil-img

688

Obdobje je pri vsakem drugacno in razlicno pogosto. Najveckrat je povezano s tem, koliko otorocek sodeluje, je aktiven, ker pri tem hitreje porabi, kar poje.
Moj nasvet je, da ne smes prehitro obupat, preden das dodatek poskusi najprej pogosteje dojit, ce pa je dete se vedno lacno pa pac dodajas. Pa vseeno ne prehitro, da ne bi s tem popolnoma zamanjal obrok.

No, pa cuc ne dat s preveliko luknjo, ker je prevec komot in se jim potem ne da vec na zizo matrat.
Vsekakor je pa pri kolicini mleka (poleg povezanosti s pogostostjo hranjenja) pomembno, da veeeliko pijes; dekleta pa priporocajo se sezamov caj, ki baje strasno povecuje kolicino mleka.:rozica:

clock-img

15.04.2005, 10:14

clock-img

afrika

pencil-img

283

Hvala, punci - saj pol smo pa že očitno mimo tahujšega. Bomo čez par dni tri mesece dopolnili, pa nismo sploh nič porajtali, da bi se kaj dogajalo. Ja, kot praviš, Mojca P., čajčki so očitno čarobni napitek pri tej zadevi - se rada nalivam z njimi (že od nekdaj, zdaj pa sploh) in mamo mlekca dovolj. Me je samo teoretično zanimalo, da vem malo bolj pazit. A kasneje je tut še kaka zanka v porasti?

clock-img

15.04.2005, 10:21

clock-img

piščanc

pencil-img

3674

vsak dan bodo presenečenja, še pri štirih letih

ena mamica pravi, da je konec ko gre otrok sam na morje :)-

clock-img

15.04.2005, 10:30

clock-img

afrika

pencil-img

283

:)-:)-:)-:)-:)-

Pa kaj bi brez presenečenj???

clock-img

18.04.2005, 12:49

clock-img

nežre

pencil-img

20

Pri nas je to obdobje nastopilo po dopolnjenem tretjem mesecu, skoraj že bolj proti četrtemu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem