cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

nova pri firefoxu - rabim pomoč

clock-img

31.05.2006, 13:50

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

Grdoba mi zmrzuje že odkar sem ga naložila. Spravlja me ob živce.
Imam verzijo 1.5.0.3, uporabljam jo pa odkar so me na novo priklopili. Z dodatki in "extensions" sem zadovoljna, jih pa nimam prav dosti naloženih, le enih par. zmrzuje mi pa tudi če nima naloženih nič teh zadev. scrola mi po 1 ali 2 vrstici, pol zmrzne, isto je pri izpolnjevanju obrazcev.
Ie mi tega ni delal nikoli. če ne bom najdla izvora težav,  bom firefoxa vrgla dol, ker mi totalno žre živce. platformo imam Win XP. Spomina je dovolj (1G), tako da v tem ne more biti težava. programi laufajo običajno samo firewall + antivirus, pa Windows blinds - ampak ni razlike, če so naloženi ali če jih izklopim. Firefox mi zmrzuje vedno enako.
Mi zna kdo povedat, kako odpravit težavo???


clock-img

31.05.2006, 15:02

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Jaz imam tudi to verzijo in mi ni še niti enkrat kakorkoli zaštekala. Tudi prejšnja ne, tako da ti ne znam pomagati. Ostale zadeve imam takšne kot ti, kolikor vem (nisem jaz kompjuter majster pri bajtiuser posted image ).

clock-img

31.05.2006, 17:13

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

oooo, jančika. kaj pa Ie tud? pa kak firewall??  ma ne vem kaj bi lahko bil vzrok..

clock-img

31.05.2006, 22:06

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

IE je tudi še gor, Zonealarm, še en firewall na routerju. A si že zbrisala Firefox, pa ga nazaj naložila? Drugega se ne spomnim...

clock-img

01.06.2006, 11:49

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Maš vse dodatke updatane? Katere pa maš naložene?

Men je program zakooon.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem