cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

neveste in bodoče neveste prosim za par nasvetov!

clock-img

27.09.2009, 19:29

clock-img

maktub

pencil-img

659

enostravno nevem več kaj naredit... z fantom sva se zmenila da se drugo leto poročiva datum je 5.6.2010.. vendar je moj dragi en dan omenu, da je v dvomim glede tega datuma saj ima zelo velike probleme z vročino, namreč on zakuha v roku 2 sekund in pride cel moker pa je reku da nebi lih rad da je na poroki cel presvican in moker da bi blo lepse če bi se enkrat ko je se hladno.. da sicer bi mogla jaz malo potrpet:) hvala dragi... ampak da bi bil pa on tolko boljse...pa je omenu datum 6.3.2010 , sicer bi rajsi Aprila ampak se boji da bo dežek...
problem pa nastane saj je v tem času krsčanski post in nevem kako je zdaj to.. sicer nimava se namena poročit v cerkvi ampak imava zelo dosti gostov ko so zelo verni pa nevem kaj bi oni rekli na to?
Pa kako je kaj z porokami ko je se hladno?... sicer midva sva z obale tako da nebova imela hvala bogu problema z snegom ampak me skrbi fotografiranje saj meni so tako grdi uni bolerčki pa uni puhci za čez....
tako da zdaj neveva kaj naredit:(

clock-img

27.09.2009, 19:33

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

Ahh, po moje bo prešvican v vsakem primeru, od živčkov :))

Sicer vama pa svetujem raje Maj, takrat še ni tako vroče, midva sva imela lepo vreme, pa sva se poročila tudi maja, in tudi na Obali :)

Za slikanje pa tudi potrpiš, saj ne traja ne vem koliko dolgo...

V vsakem primeru srečno, to bo vajin dan, pa katerikoli že bo.user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

clock-img

27.09.2009, 19:38

clock-img

somic

pencil-img

1241

jaz tudi predlagam mesec maj! najlepši mesec za poroko. pa sigurno ne bo ne mraz in ne vročina!

kar se pa posta tiče... moje mnenje je, da bodo vajini gostje prišli zaradi vaju in ne zaradi posta. jaz osebno se ne bi obračala na to. je pa res, da pri izbiri menujev lahko pomisliš tudi na to in daš ven dve možnosti.

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

clock-img

27.09.2009, 19:51

clock-img

maktub

pencil-img

659

ja tudi sama sem si zelo želela mesec Maj vendar je moja priča cel maj odsotna tako da odpade:( in zdaj moreva izbrqat drug datum

clock-img

27.09.2009, 20:11

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Kaj pa konec aprila, zna bit tud že lušno toplo pa ne vroče.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

27.09.2009, 20:50

clock-img

zmajaz

pencil-img

5781

Maj je pravzaprav zadnjih nekaj let že kar pasje vroč - pa na obali verjetno še bolj kot tu pri nas na Štajerskem.

Po moje marec ne bi smel biti ne vem kako problematičen, samo morda raje bolj proti koncu meseca, ko je že vsaj nekoliko topleje, ali pa v začetku aprila. So pa ti letni časi zadnje čase itak totalno nepredvidljivi in je težko zagotovo vedeti, kako vreme boš natrofil. Se včasih zgodi, da je april lep in maj bolj aprilski, tako da kdo bi vedel, kako bo.

Midva sva se poročila decembra, pa sva imela fuuul srečo - cela 2 tedna pred poroko je bilo grdo in deževno vreme, na dan poroke je bil prelep sončen dan, tako da smo naredili ful lepih slik na gradu zunaj. Potem sta pa sledila spet 2 grda deževna tedna, tako da je bilo vreme res v celem mesecu samo tisti en dan lep, kot naročeno. user posted image  Sem pa morala imeti pončo za slikanje zunaj, smo pa zato še nekaj fotk v studiu nardili, pa je blo.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 27.9.2009 20:51:55 >

clock-img

27.09.2009, 20:54

clock-img

Petka09

pencil-img

1129

Ma, prešvican bo res v vsakem primeru. Evo, mi smo bili to soboto na poroki, pa je bil ženin čist čist total moker cel dan, pa je praktično konec septembra!  Tak da... živčki in cela ceremonija naredijo svoje, tak da... Midva sva se ženila julija lani in je bilo vroče takooooooo zelooooo, da to niti opisat ne morš user posted image . Moj se je skuhal, srajca premočena stokrat, vendar... Verjemi, takrat na to niti najmanj ne misliš, tak da... Izberita datum katerikoli želita, lahko ostane tudi junij.

clock-img

27.09.2009, 21:05

clock-img

madejka

pencil-img

3926

IZVIRNO SPOROČILO: maktub

problem pa nastane saj je v tem času krsčanski post in nevem kako je zdaj to.. sicer nimava se namena poročit v cerkvi ampak imava zelo dosti gostov ko so zelo verni pa nevem kaj bi oni rekli na to?
Pa kako je kaj z porokami ko je se hladno?... sicer midva sva z obale tako da nebova imela hvala bogu problema z snegom ampak me skrbi fotografiranje saj meni so tako grdi uni bolerčki pa uni puhci za čez....
tako da zdaj neveva kaj naredit:(



Mislim, da zarad posta ne more bit problema... saj če ne nardita glih na pepelnično sredo al pa v velikem tednu, se itak normalno je. Ne vem pa kaj pomeni bit ful veren no... mogoče vprašajta katerega od teh?

Moj brat in svakinja sta se poročila lani septembra, ko je bilo že malo mrzlo, pa si je ona dala nardit tak rdeč bolero (je imela belo obleko z rdečimi rožicami) in je ful lepo prišlo! Je pa blo njen tud skoz vroče pri obredih in se je oblekla samo prej pa poluser posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

clock-img

27.09.2009, 21:47

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

Sedaj se lahko poročiš tudi med postom, vendar je navada železna srajca. Vsekakor poroka v velikem tednu ni primerna.
Aja, ženin bo tako in tako rabil  2 srajci ... in bo švical ... tako da
Jaz tudi predlagam april



_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

clock-img

28.09.2009, 08:53

clock-img

Tanik

pencil-img

1705

midva sva se konec junija poročila in je bilo vreme idealno, 24 °C, zjutraj je malo rosilo,popoldne pa sonce in ni bilo nič prevroče. tako da vreme te lahko poheca ne glede kateri mesec je.
sem bila pa konec aprila na poroki pa me je zeblo, ker je bilo ful mrzlo. pa enkrat tudi konec maja, sem mogla it sestrični po jakno v poročni salon, ker je bilo tako mrzlo.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem