cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

nemirne roke in noge, bolečine v hrbtu

clock-img

20.08.2009, 15:00

clock-img

bellamia

pencil-img

73

prosim, če ima katera kakšno idejo za kakršnekoli vaje, telovadbo za nemirne roke in noge.
G mi je rekla da je to zaradi zožanja živčnih kanalov, kar posledično vodi v nemirnost rok in nog.
je pa ful grozno, ker zaradi tega ponoči ne morem spat - kot bi bila živčna v rokah in nogah!!user posted image
ful zoprn občutek. G mi je rekla da je rešitev samo porod, jaz imampa do tja še 3m in že zdaj skoraj nič ne spim.

druga stvar pa je bolečina v hrbtu, okrog leve lopatice me tako boli in žge, da se mi je za zrolat...
(ponoči masiram, telovadim, hodim, user posted image ....)
enake težave sem imela že v 1user posted image , samo ne tako hude in samo zadnji mesec...

prosim za nasvete, vaje, mnenja, izkušnje...

hvala in lp vsem

clock-img

20.08.2009, 20:55

clock-img

hubi

pencil-img

1346

Pij magnezijeve tablete, sprošča zakrčenost mišic. Pa kakšna blaga masaža zna pomagati.

clock-img

25.08.2009, 13:15

clock-img

dojencl

pencil-img

2

pomaga knajpanje in podlaganje blazin, tako da imaš noge višje od srca.

clock-img

27.08.2009, 12:13

clock-img

Anonimen

jaz imam nemirne noge že sedaj v zgodnji nosečnosti, vendar ne pogosto. Kdaj pa kdaj se mi zgodi, da zaradi tega ne morem zaspati. V bistvu je še huje, če pred spanjem telovadimuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem