cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

nasvetttt----bridezillas-ki:)

clock-img

07.01.2010, 22:48

clock-img

maktub

pencil-img

659

punce,.. prosim za par nasvetov,saj ne prideva z bodočim možekom nikamor.. on svoje jaz svoje...
poleg tega da sem jaz zadnje čase čisto pravi picajzeljuser posted image grrrrr.... vsem samo pijem kri.

Sprva morem rect da sem zelo zelo razočarana nad vsemi mojimi bliznjimi saj so me glede napovedi najine poroke čisto presenetili. Pričakovala sem kak lep odziv dobila pa vedno istre odgovore: aaa dejta no.,, a zdaj v taki krizi, pa vidva nista normalna.. pa se tolko oseb bi imela(55),...kje bosta pa denar dobila,, name ne računaj, ko nimam pribite kinte"
jahh noo, hvalaaa za take primombe.. ...ali pa so začeli takoj stokat in jokat, da zdaj ni denarja...
mislim počutila sem se kot nevem.,,kr na jok mi je sloo...ko sva že tolko let skupaj, imava otroka in če bi kdo to meni od ljubljenih reku bi bla presrečnaa in kaj takega nebi nikoli rekla...
drugače moja mama je itak proti temu, saj pravi da sem bom čez 1 leto ločla, mojemu očetu kar koli omenim je za to,njegova mama se vsako tolko neki zmrduje ampak je rajsi tiho pred mano....no drugače od drugih so pa lepe besede priletele...
Nevem tudi sedaj ko gruntava kaj bi naredila, pa isčem ideje in mojo pričo,pa njegovo sestro sprasujem kaj pravi na to , pa na uno pa za fotografa naju non stop ko jim kaj pokažem napadajo da kako smo lahko tako neprepričani vase,da smo tako zahtevni, da kaj nam rabi fotograf.. nevemmm vsi ejo da se solam, da mam dojenčka da mam 1 tono stvari pa mi ni čistop noben reku : a ti lahko kako pomagam... nevem čisto sama sva tukaj, kar koli pa pokaževa , predlagava naju napadejo....pa vsi vejo koliko pomoči bi mi prislo prav...user posted image

drugače pa ... kaj pravite na to... odločila sva se da narediva "majhno", " skromno" ampak lustno porokco... malček drugač ampak milsim da nebi smelo bit slabo.....
sprva bi me prisel iskat... odpeljala bi se do civ.poroke.. od tam pa v gostisče kjer bi postregli z narezkom in sadjem... nato bi odplesali otvor. ples po plesu pa bi se kaka igrica malček govora in nato bi goste popeljali z barko po slovonski obali, nazaj na kopnem bi postregli z hladno predjedjo, igrice, kak ples . pa bla bla bla.... tortaa po torti majhenn ognjemetek in nato bi midva zaključila z poslovilnim plesom saj bi  nato tudi midva odplula na "poročni počitek".....

tako sva si midva zamilsila poroko vendar nevem.. za tako poroka se nisva slisala pa sem malo v dvomih da nebi kdo ostal grdo in da naju nebi pol popljuvali,,,,?
in se to.. najini priči sta tudi najina najbolja prijatelja saj sta par pa sva mislila da bi na ta "poročni počitek" ki bi trajal 3 dni povabila se njiju saj to ne smatrava kot poročno potovanje saj na por.potovanje greva pozimi pa nevem ... hotela sva pa ju zato ker smo non stop skupi, hodimo skupaj na dopuste in sta res naju kot brat in sestra in ko smo skupaj se res imamo suppperrr...
mislite da bi bilo bolje da greva sama?

clock-img

07.01.2010, 23:14

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

Čestitke, lepo poroko ti želim in vso srečo v zakonu!user posted image


Ideja z ladjo se sliši super, ampak:

1.ni glih fensi, te ladje so pač bolj 'po domače', ni primerjave z gostilno
2.kakšen svat z morsko boleznijo ti lahko zelo popestri zadevo
3.otroci so v nevarnosti in jih je treba skozi pazit-za starše to ni zabavno
4. Stane te ziher več kot kaka gostilna

Glede potovanja pa če imate to kot samo počitek in veste, da boste v 4ih uživali, jih kar povabi. In seveda če se strinjata.

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

clock-img

08.01.2010, 06:21

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Lej, če se vsi "zmrdujejo" nad poroko, od staršev naprej, potem pa naredi malo porokico samo za vaju in prijatelje. Pač za tiste, ki se veselijo z vama. Zakaj hudiča bi vabila ljudi, ki niso niti toliko vredni, da bi se delalo da se veselijo z vama?????
Klinc...taka mala feštica s prijatelji pa bouser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

08.01.2010, 06:44

clock-img

lumpy

pencil-img

874

Čestitke za poroko, sem pristaš poroke in sem sama prav žalostna da se okrog nas nihče ne poroči. Sem vesela za vaju.

Ideja ni nič čudnega, zakaj ne bi bilo malo drugače, ampaka nekaj ne razumem, vidva bosta potem goste kar pustila in šla, to se pa bodo zmrdovali.
Gostje pridejo na poroko zato da so z vama, da delijo ta dan z vama, ne da vidva potem sredi vzdušja gresta in pustita ljudi - vse se potem razide - to je kao ameriški stil, ki pa ga naši ljudje mislim da niso pripravljeni sprejeti.

Pa če toliko komplicirajo, poročita se na štiri oči, samo s pričami in starši, potem pa veselo na poročno potovanje, za ostale pa spomladi narediš piknik v ta namen poroke , kamor bodo ( gledano na finance) vsi radi prišli, saj spomladi vsi komaj čakajo da prikukajo ven, pa še elegantno se ni treba oblačit ( kar je marsikomu v tem kriznem času problem), kupijo samo darilo in to je to...

Poročno potovanje,
moje mnenje je da je poročno potovanje samo eno in vsaj 3 dni si res morata vzeti samo zase ( čeprav se vama mogoče ne zdi, bosta videla da zelo paše ) !!
Seveda pa se vama recimo po treh dneh lahko pridružita priči - prijatelja in tako veselo v družbi zaključite vajino poročno potovanje.

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem