cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

nasvet- kostanj in gobe

clock-img

01.10.2007, 14:16

clock-img

majrim

pencil-img

3991

Punce,
prosim za en nasvet...včerja mi je tast poslal full kostanja in gob..tamala je star tri mesece in jo polno dojim...preventivno bi nasvet,kako s to hrano...lahko jem...ali bi bilo boljše počakat ???

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG

clock-img

01.10.2007, 16:10

clock-img

SANEK1

pencil-img

1614

Majrim, meni je bilo rečeno, da naj nebi v času dojenja jedli gobe.user posted image Sama sem pred cirka enim mesecem jedla gobovo juho iz pakla, noter pa sem narezala še malo svežih gobic-malo je tak zvijalouser posted image , kot še nikoli (sicer nismo imeli nekih velikih težav s krči).user posted image Ker pa sem nora na gobe, sem od takrat še 2x jedla gobovo juho- celo včeraj, pa ni bilo nič. user posted image user posted image user posted image Kostanjev pa še nisem jedla, vem da jih je svakinja lani (nečakinja je tudi julijska), pa je bilo ok.user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.10.2007, 16:27

clock-img

Rožica82

pencil-img

1267

Naša pupa je stara 2,5meseca pa gobe jem že dolgo brez problema, včeraj sem poskusila tudi kostanj, sicer ne dosti, ampak je bil mir. Poskusi z malo količino pa boš videla. Enim ne povzroča krčev, so pa tudi naši sončki že večji in več prenesejo.
Pa lep pozdrav

clock-img

01.10.2007, 17:18

clock-img

majrim

pencil-img

3991

hvala punciuser posted image ...bom probala naredit danes kostanj,pa bomo videli kaj bo...je škoda,da bi tam stal na balkonuuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG

clock-img

04.10.2007, 21:51

clock-img

miškot

pencil-img

124

naš mali ma strašne krče, jaz pa strašen apetit...v porodnišnici sem celo norela, da me hočjo sestradat do smrti s tisto majhno količino hrane. Ampak mi je zdravnica rekla, da če ima mali krče, jihpač ima....naj se nič pretirano ne oziram glede hrane, tako, da jem vse. Sem pa opazila, da to, kaj pojem res ne igra neke vloge -včasih ima krči po kosu kruha, včasih jih pa nima niti, ko jem gobe...

clock-img

04.10.2007, 21:57

clock-img

ronja

pencil-img

15289


Če z otrokom ni nič narobe in ga nič ne napenja in ni na nič alergičen, potem ni problemov, samo po malem je treba novo hrano dodajat - tako so meni vsi rekli.

Gobe so problem samo, če so strupene, stare ali pa če jih poješ preveč. Če veš, katere gobe ješ, jih lahko poješ, samo ne se zdaj nabasat z njimi. Čeprav sem jaz tudi jedla jurčke z jajci za večerjo, pa ni bilo nič narobeuser posted image

Kostanj isto: ne ga pojest preveč, ker lahko napenja - če pa nima s tem težav, jih tudi po kostanju mogoče ne bo mel/a. Moja ga brez problemov prenaša.user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.10.2007, 19:13

clock-img

kety99

pencil-img

113

Punce,
prosim za en nasvet...včerja mi je tast poslal full kostanja in gob..tamala je star tri mesece in jo polno dojim...preventivno bi nasvet,kako s to hrano...lahko jem...ali bi bilo boljše počakat ???



Tudi jaz polno dojim, pa sem že parkrat jedla gobovo juho, ogromno pohanih marel in pred dnevi sem jedla tudi kostanj. No po kostanju je napenjalo mene, tamale pa nič, res pa je, da že prej ni imela nikoli krčkov. Probaj po malem, pa boš hitro videla kako prenaša...

clock-img

08.10.2007, 22:24

clock-img

principessa

pencil-img

38

Jaz se gobam ne morem upret in sem jih že kar nekajkrat jedla pa ni blo problemov (še danes za večerjo jurčke z jajčki - njami). Kostanja sem pa letos pojedla vse skupaj za eno pešico, ker se ga ne upam preveč, ker me napne da je joj.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem