cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

na pomoč!!!

clock-img

05.06.2006, 22:50

clock-img

natalia

pencil-img

1423

zdravo!

stari smo nekaj čez 4 mesece in že uvajamo jabolko in jabolčne kašice. sedaj pa sem prebrala, da je Hipp 2 ( zaenkrat smo uporabljali Hipp 1) po 4. mesecu, in sem ga šla kupit v Mullerja.

zdaj pa jaz ne vem...

zakaj od zadaj piše, da je za 5.-6. mesecev 190 ml, za 4.mesec pa nič user posted image . namreč moja poje 180 ml Hipp 1, zdaj pa ne vem, koliko ji naj Hipp-a 2 mešam...

kakšen predlog? hvala.

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

clock-img

06.06.2006, 05:03

clock-img

mammy26

pencil-img

634

Brez kompliciranja. Naredi tako kot ti piše na škatli oz. količino prilagodi tvoji pupiki.

Lp,user posted image

clock-img

06.06.2006, 08:05

clock-img

Jana4

pencil-img

135

Ne piše zaradi tega ker 4 mesečni dojenčki še ne smejo  uživati nič drugega razen mleka. Pravijo in zagovarjajo pediatri, ker menda zelo obremenjuje ledvička. Prva gosta hrana naj bi bila okoli 6 meseca.

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

clock-img

06.06.2006, 08:42

clock-img

Magi*

pencil-img

4856

če sem prav razumela, si kupila nadaljevalno mleko, ki je od 4. meseca naprej in za taisti mesec ni navedeno koliko pripraviti na obrok?

hm, nimam čisto nič izkušenj s temi mleki, ampak jaz bi zmešala toliko kot piše za 5. mesecev, če je že sedaj popila 180ml na obrok, in bi videla ali je sita ali ne.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

clock-img

06.06.2006, 16:45

clock-img

PiaM

pencil-img

1722

V začetku naj bi mešala 1 in 2 tako da postopoma preideš na 2. Za začetek 1 plus eno merico dvojke itd.

clock-img

07.06.2006, 16:35

clock-img

nat30

pencil-img

48

saj je tvoja že tudi 5.mesec, če je stara več kot 4m...

clock-img

07.06.2006, 18:36

clock-img

Anonimen

Jaz nikoli nisem gledala koliko naj poje 4 ali 5 ali 3 mesečnik. Pogledam samo koliko žličk mleka pride na koliko ml vode. Max nikoli ni toliko pojedel kot piše, da je normalno.

 
Včasih mu naredim 120 ml, včasih 150 ml, pa je star 7 mesecev. NA 30 ml vode pa dam eno merico mleka. PA tudi, če kuham pudinge, kašice ali kaj drugega z adaptiranim mlekom, dam vedno na 30 ml vode 1 merico mleka. Koliko mleka vse skupaj dam je pa odvisno od MAxa koliko poje oz. kako in kakšno hrano pripravljam.
 
Naredi ji torej toliko mleka, kolikor misliš, da bo pojedla. Saj ji ne moreš več not stlačit kot lahko poje oz, ji tudi ne moreš vstran vzeti, če je še lačnauser posted image


< Sporočilo je popravil URSKA -- 7.6.2006 18:38:43 >

clock-img

07.06.2006, 19:18

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

Se strinjam z Urško.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

07.06.2006, 21:44

clock-img

natalia

pencil-img

1423

ja, vem, samo če pa na škatli od Hipp2 piše, da moram mešanice manj naredit kot sem za Hipp1..

saj vem, da sem smotana, samo če je pa res težko.
tam piše, da morm naredit 120 ml + 3 mericeuser posted image  to je premalo za mojo user posted image ..., če pa ji bom naredila preveč pa se bojim, da bo imela krčke, ker hoče vedno vse spraznit...

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem