cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

montignac - sladkor mi pada

clock-img

30.07.2008, 12:43

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Že nekaj časa sem na montiju, kile gredo lepo počasi dol in vse ostalo bp. Je pa problem v tem, da če ne grešim, mi skoraj vsak teden sladkor tako pade, da se mi ful vrti in ne morem hodit...
Potem pa pojem par kinder čokoladk tamali, pa je čez 1 uro vse ok, kot da nebi nič bilo.

No, tej dieti se načeloma ne reče monti user posted image

A se še kateri to dogaja?

Jem pa normalno, obilen zajtrk, 2 malici dopoldan, vode ful, kosilo ob treh in potem še večerja. Zjutraj popijem še eno multivitaminsko tableto.

clock-img

30.07.2008, 13:18

clock-img

Anonimen

Men to tud brez montignaca. user posted image   user posted image

Kaj pa če bi mogoče namesto čokolade kakšno sadje? user posted image

clock-img

30.07.2008, 13:35

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Mi pa ne pomaga user posted image  Sem danes ob šestih pojedla slive, pa kruh z marmelado s fruktozo, pa še par marelic. Po eni uri ni blo OK, zato sem napadla kinder user posted image

clock-img

30.07.2008, 13:53

clock-img

alripo

pencil-img

3

Montignac je super, ne! Kilce se kar topijo in trebušna slinavka si lepo opomore! user posted image user posted image
Mogoče ti je tolko slabo, ker si prej imela trebušno slinavko (TS) močno utrujeno in zdaj v času prehranjevanja z nizkim glikemičnim indeksom malo pozna, da je TS utrujena.  Pol pač mal popapcaš  kaj sladkega - sam raj kak  fruktozni bonboncek, ne pa čokoladic. Če se ti potem pozna razpoloženje, da si bolje in se ti ne vrti, je to od padca sladkorja v krvi. Torej ti fruktozni bonbonček lahko pomaga v takih malih krizicah. Priporočam pa ti, da še dalje ostaneš pri prehrani z nizkim GI, saj je to edini način, da si tvoja trebušna slinavka opomore. Mogoče ni potrebno hujšanje več pri tebi in lahko greš na stopnjo, ko vzdržuješ težo oz. vključiš malo bolj 'pregrešna' živila z majčkeno višjim GI.

Če ti pa je večkrat tako slabo bi pa na tvojem mestu preventivno vseeno obiskala zdravnika in ga prosila za natančen pregled krvi. Enkrat letno nam itak pripada. Mogoče pa ti primankuje mineralov - magnezij, železo ipd.
Te minerale je namreč moč najti v čokoladi in ti zato tudi paše. Preveri raj.
Držim pesti! user posted image

clock-img

30.07.2008, 13:55

clock-img

alripo

pencil-img

3

tole sem še pozabila dodati -

če resnično prisluhneš svojemu telesu, boš ravnala bolje od vseh zdravnikov in knjig tega sveta!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.07.2008, 13:59

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

vrti, je to od padca

IZVIRNO SPOROČILO: alripo

tole sem še pozabila dodati -

če resnično prisluhneš svojemu telesu, boš ravnala bolje od vseh zdravnikov in knjig tega sveta!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Očitno mi telo kliče KINDERRRRRRRR!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem