cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

modrček za dojenje

clock-img

16.03.2011, 11:20

clock-img

sbnc

pencil-img

23

Ojla!

Kje bi lahko kupila malo lepši modrček za dojenje?  Tele navadni bombažni niso ravno fajn za izpod kakšne bolj oprijete majčke user posted image .

clock-img

16.03.2011, 11:53

clock-img

žab*ca

pencil-img

395

Meni so odgovarjali iz H&m-a,sicer bombažni,vendar različnih barv in s kostjo.

clock-img

16.03.2011, 14:48

clock-img

Tretjedete

pencil-img

69

Sem marsikaterega sporbala, ampak ni ga čez tistega od da-da....

clock-img

16.03.2011, 14:51

clock-img

darchy82

pencil-img

822

Jst imam pa Liscin modrček za dojenje in sem ful zadovoljna user posted image

_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

clock-img

16.03.2011, 16:24

clock-img

Binny

pencil-img

157

jaz sem imela takega za pod oprijete majice

http://www.nursingbra-shop.co.uk/ShowDetails.asp?id=106

clock-img

17.03.2011, 09:41

clock-img

frcafella

pencil-img

44

Jaz imam tega http://www.da-da.si/node/20, sicer sem še noseča, ampak ga že nosim, ker so mi stari premali... JE pa res fajn mehek in nima šivov, tak da je super tudi za pod ozke majice, dobra vredu,...

user posted image

clock-img

17.03.2011, 09:44

clock-img

Putka

pencil-img

3105

IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

Meni so odgovarjali iz H&m-a,sicer bombažni,vendar različnih barv in s kostjo.

Uh, kolk žulijouser posted image . Pa še bombažna košarica ni preveč raztegljiva, meni se čez dan precej dojke spreminjajo in niti slučajno ne sledi modrček.

Medtem ko je od od Cariwella (da-da) super udoben in raztegljiv. Ampak je nek umeten material in se je med pranjem že kar uničil..

clock-img

22.03.2011, 15:51

clock-img

glicinija

pencil-img

116

Tudi jaz zelo zadovoljna uporabnica da-da modrčkovuser posted image  Uporabljam samo te, imam tri, v vsaki barvi enega in so res enkratni.

clock-img

22.03.2011, 22:17

clock-img

Teyla

pencil-img

1695

Meni pa od da-da ne ustreza popolnoma. Imam namreč večji obseg prsnega koša glede na košarico (B) in me kar stiska. Večjega nima smisla kupit, ker bi bile košarice prevelike. Tako da ga uporabljam samo za kakšen dan, oz ko mi zmanjka drugih. Imam pa dva iz H&M, ki sta mi pa ok, ampak niso ravno za pod oprijete majice.

clock-img

24.03.2011, 09:50

clock-img

mayci

pencil-img

2322

Jaz ga imam od Mothercare. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

clock-img

29.04.2011, 09:39

clock-img

Zlata verižica

pencil-img

6

Zelo verjetno, da modrčka za dojenje sploh ne boste rabile. Ne uspe vsaki dojiti.

clock-img

09.06.2011, 09:33

clock-img

matejast

pencil-img

95

Meni so ful lepi Liscini s čipko, sam me zanima, če se ko imaš notri podloške za dojenje te vidijo skoz- najbol me moti zdaj poleti ko si oblečem kratko majčko oprijeto, po možnosti belo, pol se pa skoz vidijo tisti krogci od podloške. Kako je s tem pri Lisci al pa pri tistih modrčkih od Da-Da?

clock-img

11.06.2011, 10:15

clock-img

roladica

pencil-img

310

Meni so tudi od H&M čist OK. So ful gladki in jih nosim pod oprijetimi majčkami.

Sicer pa, Zlata verižica, zelo verjetno bo modrček potrebovala, ko bo v porodnišnici ga bo bolj težko kupila. Skoraj vsaka lahko doji.

clock-img

12.06.2011, 15:47

clock-img

olimia

pencil-img

674

mene od h&m tudi full žuli. najbolj sem zadovoljna z modrčki od la vie. ampak tudi mene malo moti, ker se vidijo krogci od blazinic, če sem v oprijeti majici - splo v beli.

clock-img

12.06.2011, 19:03

clock-img

darchy82

pencil-img

822

Pri teh Liscinih s čipko ob strani se pod oprijeto majico sicer mal vidijo krogci od blazinic, ampak meni se ne zdi moteče. So pa res super udobni in mehki user posted image

_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

clock-img

17.06.2011, 23:13

clock-img

Missou

pencil-img

9

Zlata verižica, tebi se meša??? Kake neumnosti pa trosiš?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem